Wpis z mikrobloga

KTO SPRZEDAŁ WSZYSTKIE DIGIBYTE PO 120 SAT KILKA DNI TEMU, DZISIAJ PO 300 SAT?


A KTO SPRZEDAŁ 120K USDE PO 125 SAT DZISIAJ BYŁY PO 530 SAT?


KTO SPRZEDAŁ MOONCOINY PO 13 SAT KILKA DNI TEMU, A POTEM WESZŁY NA CRYPTSY?


A KTO KILKA DNI TEMU SPRZEDAŁ 6MLN FEDORACOIN PO 12 SAT A DZISIAJ WCHODZĄ NA CRYPTSY


##!$%@? #kryptowaluty #piotszakstyle
  • 44
je kupił i sprzedał jak wydawało mu się, że jest dobry kurs


@fasfsrheeahgdfhds2: to jest ryzyko, jak wydawało mi się, że etoken ma dobry kurs, to trzymałem. I zobacz jak jebło.

Najlepsze jest to, że i tak zarabiam i nie mam straty, jak ja to zrobiłem - nie wiem.
@Mehgods: Ale jebnales kumulacje fejili ale wiesz to moze dobrze nawet sie stalo uswiadomi to nowych ze to nie tylko same zyski ale tez czasem bledy lub przypadki losu za ktore placimy my to nie jest tak wszystko kolorowo im wiekszy kapital tym trudniej operowac :P
@Mehgods: ale to chyba logiczne, że nowe waluty są na początku bardzo tanie, a potem rosną w cenę(z początku bardzo powoli, a potem już o coraz większe wartości), było tak z bitcoinem, litecoinem, feathercoinem, goldcoinem, namecoinem, innymi coinami i będzie tak z następnymi(może nie wszystkimi ale z tymi popularniejszymi)
@Stadler: Zalezy jak duzy jest ten kapital ale ale nie zawsze jest tak na rynku ze jest kilka coinow na ktorych mozna zarobic to teraz tymi gownami jest takie zainteresowanie duze wczesniej bylo ciezko bo inni za malymi kwotami operowali nawt jak kurs sie wybil to nie dalo rady sprzedac bo jakies smieszne ilosci byly teraz to sie zminilo to racja