Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie jak to możliwe, że nie pracując, a mając dostęp do maszynki do włosów (trimmera) i youtubów, nie może Twaróg kupić zestawu nożyczek fryzjerskich i opanować techniki obcinania męskich włosów.

Uwierzcie mi, to jest w kij proste zwłaszcza kiedy Gapa nie jest uczulowny na niedoróbki zwłaszcza, że bardziej się nie da zj³bać niż na załączonym obrazku, a w necie po angielsku jest milion tutoriali.

Nie jestem frajerem, sorry fryzjerem, a się nauczyłem bez problemu z yt posiadając maszynkę Wahl Professional - (bordową jak ktoś kojarzy), oraz równie dobrej jakości nożyczki i degażówki.

Pomijając, że wizyta tam chyba kosztuje £2.50? Wiec faktycznie sie nie kalkuluje kupować Wahla pro za $150.
Chodzi mi bardziej, o ochotę czy jej brak ogarnięcia tej umiejętności.

#raportzpanstwasrodka
Pobierz Madyniak - Zastanawia mnie jak to możliwe, że nie pracując, a mając dostęp do maszynk...
źródło: comment_16725911795Zd1FsyRXlseH3cHJi0SC4.jpg
  • 10
@bianconerio: Po roku albo i więcej (obcinania maszynką w domu przez Tworóg) mnie to zastanawia, wiadomo, jego sprawa. Myslę, że w Polsce tak by nie wyszedł na ulicę, to nie przyp¹erdalanie, a bardziej taka ciekawostka, i trochę mi go żal.
Pamiętam tylko, jak poszedł do fryzjera za $2.50 z goleniem (na sucho - standard w Azji Pd-Wsch) i płakał, że drogo. Swoją drogą, że fryzjerowi się to tam opłaca mając normalny