Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
koliedzy i koliezanki,
Prosze o pomoc, dziecko jak codzien pyta po co ma robic te prace domowa, a mi juz skonczyly sie argumenty. Prosze o odpowiedzi i najlepsza przedstawie dziecku, lvl 11
  • 74
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@przypadkowylogin ona zaczyna standardowo - ale ja tego nie umiem, nigdy, nigdy mi sie nie uda, to jest za trudne, plaku, plaku. Mowie ze jest madra, ze zawsze daje rade jak juz usiadzie i ze jej przeciez pomoge, ze jestem. Ale ja nie umiem blebleble, mowie ze musi nie ma kompa, niech przyniesie ksiazki. Przynosi, albo i nie przynosi. Ja przynosze. Otwieram. To zadanie, czytamy. Czytam sama. Jak to zrobic pytam. Nie
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: I nie będzie chciała fajnych ubrań? Pojechać gdzieś? Nowego telefonu czy tam gier? Albo po prostu mieć ciekawszych znajomych? Czy chociaż mieszkać w jakimś sensownym miejscu? Nie wiem gdzie mieszkasz ale możesz jej pokazać koszty wynajmu we Wro i porównać do pensji babci xD
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: czego nie rozumiesz? Dlaczego dziecko ma odwalać robotę nauczycieli w domu w czasie, który przeznaczony nie jest na naukę, bo spędza w szkole i tak codziennie kilka godzin co najmniej. Pokaż dziecku w takim razie przykład i rób prace także po pracy - w domu.

Jak sobie przypomnę bezsensownego raka i tłuczenie bezsensownych prac domowych to mnie skręca aż. Polska szkoła to dno i produkcja robocików bez własnego zdania i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dzwiedz91: to moze przeczytaj watek od poczatku, duzo ludzi tutaj tlumaczy tutaj sens tych wszystkich metod. Jest roznica kiedy ktos siedzi o ci to tlumaczy, inaczej gdy probujesz cos sam. Czesto cos wydaje sie jasne przy nauczycielu, a potem robisz sam i stajesz przed sciana.
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa:

gorzej jak sie nic nie chce, tylko grac w minecrafta


trzeba zrozumieć dlaczego tak jest. Oczywiście warto zaznaczyć, że warto było w ogóle do tego nie dopuścić, ale pewnie to juz wiesz :P
- Może ma problemy z nawiązywaniem kontaktów, a tam spotyka ludzi/ma temat do rozmowy w szkole i na podwórku?
- Może interesuje się budowaniem i można przekierować uwagę bardziej offline?
- Może traktuje to jako ucieczkę przed
  • Odpowiedz