Wpis z mikrobloga

Mam problem ze zrealizowaniem recki na cannabis floss ( ͡° ͜ʖ ͡°) W mojej #!$%@? dziurze 2 tygodnie czekania na dostawe. Dzwonilem do apteki 50km dalej, bo wg stronki gdziepolek.pl powinni miec na stanie ale baba byla nie uprzejma i powiedziala ze po nowym roku #!$%@? wie kiedy beda miec. Kolejna najblizsza lokalizacja to Wrocek 150 km dalej. Ktos cos wie w ktorej aptece nie powinno byc problemu z realizacja recepty od reki? Bez czekania #!$%@? wie ile na dostawe?
#medycznamarihuana #wykopjointclub #narkotykizawszespoko #wroclaw
ExtraPensja - Mam problem ze zrealizowaniem recki na cannabis floss ( ͡° ͜ʖ ͡°) W moj...

źródło: comment_1672499898N3O3mG3JwOX7h15BKuGxLo.jpg

Pobierz
  • 12
@ExtraPensja: W tej ze screena w Jeleniej wbrew info na stronie nie ma i nie wiadomo kiedy bedzie. A we Wro jest kilka opcji ale jak dowiedziec sie czy maja na miejscu? Bo na darmo jechac 150 w jedna strone to nie chce. Dajcie info
@gangolsena: No tak myslalem ze te strony sa takie nie do konca rzetelne. Trzeba dzwonic i pytac, w jednej jak pytalem to wlasnie mowili ze maja 2 sztuki ale zarezerwowane. Do innej dzwonilem to mieli 10 i ze mozna przyjechac. Jak realizowalem recke to obok mnie ktos tez wykupywal aurore wiec szybko moga zejsc.