Wpis z mikrobloga

Można było więcej zrobić w tym roku, ale chyba i tak kompot mogę pić:

- udało się trochę przeczytać, dowiedzieć i nauczyć, co zawsze jest dla mnie ważnym probierzem przy ocenie pomyślności w jakimś okresie,
- pierwszy raz poleciałem za Atlantyk - wreszcie odwiedziłem długo wyczekiwany NY i przehulałem tam w półtora tygodnia ze trzy wypłaty xD,
- w pracy w sumie stabilnie, wleciała mała podwyżka, dostałem propozycję awansu, którą odrzuciłem,
- na początku lipca pomyślałem "idę na siłownię", dwa tygodnie później - "zaczynam liczyć kalorie" i w ten sposób do końca roku straciłem 30 kg, wracając do formy fizycznej, jaką miałem ostatnio chyba na przełomie gimnazjum i liceum 15 lat temu,
- zacząłem chodzić na psychoterapię, żeby polepszyć jakość swojego życia wewnętrznego, zrozumieć emocje swoje i innych; po paru miesiącach może nie ma jakiegoś "wow", ale o pewnych rzeczach zacząłem myśleć bardziej świadomie i poczułem, że to ja rozdaję karty w swoim życiu, a nie okoliczności zewnętrzne mną miotają.

#2022 #wygryw
Clermont - Można było więcej zrobić w tym roku, ale chyba i tak kompot mogę pić:

-...

źródło: comment_1672494768LNSaO5rN6KBKfnTptCVzVi.jpg

Pobierz