Wpis z mikrobloga

Ale evil oligarchia to rozegrała.
Zboostowali Grette.
Ośmieszyli całych kult konserwatystów i low status males.
Zmotywowali cały kult sjw to stania się jeszcze bardziej szalonym.
W dodatku Tate uczy młodych robić grindset w Biedronce i Januszexach więc dla nich profit.
Tak wyglądają dekady doświadczenia zarządzania dystopią.
Matrix vs Tate 1:0
#andrewtate
  • 9
@xdTM: Z tym jedzeniem ma rację, pracować 8-16 plus dojazdy i iśc do sklepu kroić marchewke/gotować itp, lepszy katering niż gojfon. Tate ma mentalność 8 latka, a ja lubię zobaczyć co myśli i jak reaguje średni polak na moje poglądy, a wykop jest idealnym miejscem do tego.
@randomex58: nie, nie ma racji, umiejętność zrobienia sobie jedzenia to jest normalna rzecz i skorzystanie z niej nie oznacza, że ktoś jest biedny xd
Dla niektórych (np mnie) to przyjemność a nie obowiązek, bo jak mi się nie chce, to wtedy sobie zamówię coś.
@randomex58: sprowadzanie jego mentalności do 8 latka to nie jest normalne zachowanie, bo 8 latki nie biorą udziału w przestępstwach oraz radykalizacji młodych, podatnych na propagandę mężczyzn.
Fakt że tak toksyczny człowiek wybił się w tak masywny sposób że teraz o nim pisze jest niesamowicie niepokojący i oznacza że wracamy w spirale radykalizacji i faszyzmu
@xdTM: jak to jest że te wszystkie rzecy uważane za normalne prowadzą do destrukcji i przegrywu. 7-17 zajęty pracą,
pójście na siłownie sport godzina, ogarnięcie się w domu itp, odpoczęcie sprawdzenie neta, nagle jest 19, dorzucić do tego zakupy/gotowanie ala gordon Ramsey, to jest kolejne może średnio 40 min dziennie. Do tego jeszcze ludzie mają rodziny, relacje. Zostaje tak mało godzin. A jak ktoś chcę wyjśc z tego kołowrotka to musi