Wpis z mikrobloga

Jeśli nie odwołają, bo różnie jeszcze może być, ale jeśli nie to trudno będzie to traktować jako porażkę TVP.

Tam przy Melanie C. mi sie wydaje, że na starcie zabrakło zwinnego czyli nie za długiego a celnego opisu wojny plemiennej w Polsce. Skoro ona najpierw się zgodziła to znaczy, że nie była za bardzo uprzedzona do Polski, ktoś obdzownił z Warszawy znajomych, powołał się na Holland, wspomieli Baumana, zdemonizowali media publiczne w Polsce, pieniądze w końcu nie aż tak duże (800 tys. zł. – 150 tysiecy funtów), wycofała się. Skoro ktoś buduje swój wizerunek na wsparciu dla LGBT, to byłoby to jej potem latami wyciągane. Choćby krótkim 10-15 seundowym filmikiem z Dudą z kampanii.

W każdym razie zamienili gwiazdę 2 kawałków w Spice Girls i jednego solo (Never Be The Same Again), na grupę no co najmniej porównywalną pod wzgledem popularności, a na pewno lepiej wpisującą się w luddyczny charakter imprezy na którym wystąpi. Mówiąc krótko ludzie i w Zakopanem i przed telewizorami będą się przy tym na pewno lepiej bujać niż bujaliby się przy Melanie C. Dodatkowo jest ten czarny frontaman co na piewszy rzut oka pokazuje, że Polska jest otwartym, tolerancyjnym krajem :)

Także pojechane. Dobrze się się ostatecznie stało.

#muzyka #tvp #sylwester
Poludnik20 - Jeśli nie odwołają, bo różnie jeszcze może być, ale jeśli nie to trudno ...
  • 9
  • Odpowiedz
@Poludnik20: to całe zamiesznie powoduje, że impreza TVP staje ciekawsza. Ludzie, tacy jak ja, którzy ogladali to na zasadzie trochę tu, trochę tam, ale generalnie nuda będą teraz wypatrywać głównie TVP. Co tam kto odwali, może jakiś protest, chociaż transparent na widowni z ośmioma gwiazdkami. No u konkurencji będzie tylko śpiewanie i opuchłe polskie okrągłe ryjki.

Też Polska jako kraj małych miasteczek to bardziej rasta, dredy, pociągiem w przepoconym skłdzie do
  • Odpowiedz
@Poludnik20: byłem oczywiście pociągiem jak większość uczestników. W jedną i w drugą stronę.
Pamiętm potem, kilka lat później jak na studiach tam sypały się peany o „społeczeństwie obywatelskim” w kontekście tych corocznych koncertów Owsiaka xD, no i zacząłem swoje mówić, to tam jedna taka klucha w wyciagniętym swetrze i tłustych przez całe studia włosach, która jedną atrakcyjność próbowała budować właśnie na rasta i na tym swetrze, to mnie tam od razu
  • Odpowiedz
@Poludnik20: te Woodstocki Owsiaka to są świeckie pielgrzymki na Jasną Górę. Jest dużo podobieństw. U jednych jest Pokój, u drugich Bóg. A uczestnicy pochodza główie z małych miast. Poziom zawierzenia podobny.
  • Odpowiedz
  • 0
@Poludnik20 to że ktoś chciał zapłacić (i póki co ponoć zapłacił póki ona nie odda) mel c takie pieniądze powinno podlegać pod sąd wojenny. Laska bez głosu, bez hitów a jedzie tylko na wózku że kiedyś była Spice girls....
  • Odpowiedz