Wpis z mikrobloga

Drogie mirki i mirabelki pierwszy odcinek Farma 2 dostępny do oglądania! Jak ktoś ma to legitnie na polsatboxgo a jak szara strefa to filman kropka cc ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
#farma #farmapolsat #40kontra20
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anunnaki Ja się wstrzymam i poczekam sobie na prawilną premierę w tv. Mam nadzieję, że będą jakieś wykopki na live - tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Fajnie, że macie pozytywne odczucia, cały czas liczyłam na to, że 2 będzie tak samo fajna jak sezon 1
  • Odpowiedz
@Truska1: Rozumiem Twoje podejście ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Mi pierwszy sezon bardzo się podobał, ponieważ wreszcie było to coś nowego niż ciągłe reality o love store heh. Sezon 2 osobiście uważam po pierwszym odcinku, że będzie dużo lepszy niż pierwszy - obym się nie mylił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@UlicznyMatador: Osoby pochodzące z miast, nie mające kompletnie pojęcia o życiu na wsi, trafiają na farmę gdzie nie ma internetu, wygód, ciepłej wody, muszą zajmować się zwierzętami, dbać o to aby mieć co zjeść itp. Polecam samemu sprawdzić ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SokMalinowy: Polecam, wpisz byle jaki adres email typu xgfhdfgghhh@wp.pl i przejdzie. Rejestracja jest czasem przydatna gdy serwery padają bądź jest ddos ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie to można oglądać bez rejestracji, zależy od ww. czynników xd
  • Odpowiedz
polsatboxgo


@Anunnaki: czy to jest płatne polsatboxgo? bo ja mam polasatgo ale nie ma tam najnowszego odcinka,bedzie dopiero w poniedziałek o 20 jak w TV ,czy ja coś nie tak robie ?
  • Odpowiedz
@Amikamamy: Polsatboxgo to płatny serwis vod, na polsatgo bedzie odcinek dziś wieczorem za darmo pierwszy dodany, a na polsatboxgo będzie już drugi odcinek, pozdrawiam ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz