Wpis z mikrobloga

@Korsir:
Kubusiu złoty, Ty to jednak jestes malo wierzacy :) wlasnie udowodnilem Ci, ze na rekawicach spienianych Wasz sklep ma ponad 100% marżę. Oczywiscie, ze podeśle skoro nie jestes w stanie odszukac pozwol, ze wroce do domu i sie odezwe.
Ps. Te rekawice u Was to z logiem Waszyn czy moze sama ręka adasia ich dotykała stad taka cena?
  • Odpowiedz
  • 1
@Zbojmar robisz gównoburze o 4zl na rękawiczkach. Widziałeś kiedyś ile kosztują chipsy na stacji benzynowej? Robisz tam też awanturę o to, że w spożywczym jest taniej?
To jest sklep z detektorami i to one mnie w nim interesują
  • Odpowiedz
@Korsir:
Gownoburze? Nie chlopczyku złotousty zabraklo ci argumentow widze, wiec przechodzisz do kontroofenzywy, jak widzisz na paragonie widnieje napis "parterska stacja paliw lotos" idac Twoim tokiem myslenia masz racje przeplacilem zapewne w sklepie wielobranżowym badz budowlanym znalazlbym jeszcze taniej o 50 groszy.
To ze pokazuje jak cisniecie niwnych na kase to chyba nie jest robieniem gownoburzy i awantury :)
Dziwilem sie ze jestes atakowany na wykopie ale jednak wykopki mieli racje,
  • Odpowiedz
  • 0
@Zbojmar twój główny post dotyczył kruzera za 1709zł i o to mam pretensje. Ty zamiast pokazać ofertę albo dowód wyskakujesz z rękawiczkami.
Czekam nadal na paragon albo link.
  • Odpowiedz
@Korsir:
Jak bys nie zauwazyl smutny czlowieczku pierwszy post w tym watku czego dotyczy?
Druga sprawa, ze musialesnostro napstrykac sie zgloszen w wczorajszym poscie aby zdjeli moj watek, prawda? Cale biuro bylo zaanagzowane?
  • Odpowiedz
  • 2
@Zbojmar tak zgłaszam od samego rana i właśnie dlatego sam napisałem i wznowiłem temat kruzera...
Usunąłeś posta i szukasz frajera, który ci uwierzy w skasowanie.
Po co przeciagasz calą sprawę?
Po prostu daj linka albo zdjęcie paragonu i po robocie
  • Odpowiedz
Moze rekinem biznesu nie jestem ale skoro dla Ciebie to jest awantura o 4 zł to poczekaj google podpowiedzialo mi, ze owe rekawice sa w opakowaniach zbiorczych po 10 szt czyli na jednym opakowaniu zbiorczym macie 40zl. Idzmy dalej w kartonie opakowan zbiorch miesci sie 10 co daje juz nam 400zl i uwazasz Ty jak i Twoj zarząd sosnowiecki, ze łupienie klientow jest ok bo to tylko 4 zł na rekawicach tak?
  • Odpowiedz