Wpis z mikrobloga

@skarpetki: Bisc& w paru krajach jeszcze jest i to nie wszystkie warianty. U nas wycofali ze względu na niskie sprzedaże. Było na rynku tak z rok albo 2 lata.. potem nagle zniknęły :( A to było takie dobre... Taka równowaga, bo dla mnie batony są za słodkie, a tu to ciastko tak fajnie równoważyło :S
  • Odpowiedz
@Wulfee: #!$%@? wszystko co dobre u nas albo jest małe, albo wycofują - cola cherry max 0,5l, mars delight wycofany a taki pyszny był, kitkat masło orzechowe tylko w żabce można dostać; również pyszny.

spróbuj może Milky Way Ameo - wafelek w czekoladzie z nadzieniem mlecznym pychaaaaaaaaaa i tylko 1,39
  • Odpowiedz
@fierce: tak, miałem na myśli 1l a nie 0,5l - jestem jej wielkim fanem. ciekawostka: w UK sprzedają ją pod nazwą Coca-Cola Cherry nawet w większych niż 2l butelkach, ale... nie smakuje tak samo jak polska :(
  • Odpowiedz
@fierce: poszperałem teraz w necie i dowiedziałem się, że cola zmieniła branding tego napoju w 2007 roku i "stara" wersja została tylko w Polsce i Japonii, do tego faktycznie różnią się smakiem - być może dlatego, że po angielsku "cherry" oznacza również czereśnie. cholera ich wie
  • Odpowiedz
@skarpetki: Coca-Colę Cherry w dwulitrowych butelkach o prawilnym smaku sprzedają w Czechach, kiedyś też dostałem egzemplarz z Węgier. W USA sprzedają Wild Cherry Pepsi, która smakuje jak niedobra Cherry z UK. Zaufaj mi, jestem ekspertem ;)
  • Odpowiedz