Wpis z mikrobloga

#internetmobilny #internet #orange #tmobile

Mirki szukam internetu mobilnego do telefonu co by go wrzucić na drugi slot. Mam teraz Orange w abonamencie i nie mam możliwości wymiksowania się z tego a internetów mi brak.

Dlatego szukam czegoś atrakcyjnego cenowo żeby nie musieć płacić za pakiety w obecnej ofercie.

Co do sieci to mieszkam lekko na zadupiu no ale Orange jest i podobno T-Mobile ale dawno nie miałem do tego dostępu. Dzwonić i SMS nie będę a chciałbym żeby kasa szła strikte na neta i żeby się kumulowało. Co polecacie?
  • 3
Co polecacie


@AVATARKUBA122: jak jestem w PL korzystam z orange na karte, bonusowe GB za doładowania robią robote. Ostatnio było też gratisowe 100GB do odblokowania w apce. Jedyny problem jaki miałem to z wydaniem kasy jaka mi się na koncie uzbierała
@elperson i tutaj kurde jest problem bo też nie mam jak jej wykorzystać ( ͡° ʖ̯ ͡°) tzn mam już no limit jeżeli chodzi o SMS i połączenia więc jedynie musiałbym kupować pakiety internetu a tutaj już korzystnie chyba nie wychodzi
@AVATARKUBA122: wydaje mi się że w pakietach jest przelicznik 1 zł za 1 GB. Zwykle wydaje to na pakiety lub trace głupio jak np włączając net w usa. Nie wiem czy są teraz jakieś sensowne usługi za które można płacić sms, a zakładanie kont na jakiś platformach typu tiply raczej mija się z celem