Wpis z mikrobloga

@Markoz87: A do czego to? Jak nie przenosi dużych sił - spiłuj, spiłuj łeb śruby i nakrętki. Możesz również wyciąć kawałek z giętkiego dildosa i z jego pomoca połaczyć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jarek_P: Dzięki, spróbuję tak zrobić. Myślałem jeszcze żeby koszulkę z nita w drugą włożyć i ścisnąć. To pręt fi7, tak więc miejsca nie ma dużo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@7160: to ma być klucz do rygla w drzwiach. Ma działać na zasadzie wkładania tego przez wywiercona dziurkę w drzwiach ma opaść na rygiel po drugiej stronie drzwi i go odsunąć. W sensie przekrece tym "kluczem" a ta krótsza część klucza po drugiej stronie drzwi odsunie rygiel.
@Markoz87: a może zrób tą ośkę po prostu z wkręta M3 z rowkiem pod płaski wkrętak? Wsadź go w wiertarkę, przy pomocy pilnika albo dremela stocz mu główkę na średnicę może z milimetr większą od gwintu, jeśli trzeba, też ją skróć.
Potem w tych twoich prętach, w jednym ostrożnie rozwierć dziurę na taką głębokość, by główka się schowała, ale by nie przeszła na wylot, w drugim zrób dziurę gwintowaną, wkręt przełuż
@Markoz87: Jeśli będziesz często używał i rygiel ciężko chodzi to szybko może się zepsuć.

fi7


@Markoz87: Czyli nie za gruby. Nit będzie miał z 2 mm - trochę słabo, a dźwignia wygląda na długą.

Ja w piwnicy miałem podobny rygiel tyle, że poruszany sztywnym haczykiem - był blisko dziury i lekko chodził. Taki łamaniec szybko się złamie. Ja bym np poruszął nim za pomocą stalowej linki - wówczas wsadzałbyś pręt