Wpis z mikrobloga

potężny fact checking (powtarzam FACT CHECKING) w wykonaniu @Atreyu
gdy podałem mu inne przykłady do analizy fact checkingu (z angielskiego mgła wojny) i wyjaśniłem czemu sam pisze głupoty to po prostu na chwilę zapomniał że wykopy brzydzą się cenzurą i #!$%@?ł po kolei moje wpisy do kosza xD
"Czy na Ukrainie są świry i nazistowskich poglądach? tak samo jak w Polsce."
tzn na Ukrainie, jeszcze na długo przed wojną naziole zbroili się po zęby, mieli swoje partie w sejmie. U nas "podobnie" tzn kilku kolesi kilka lat temu urządziło sobie urodziny Adolfa w leśnym zagajniku. no normalnie "tak samo jak w Polsce" :D
prawdziwy clown world. najpierw, że na Ukrainie nie ma nazioli, to tylko ruska propadana. potem, no dobra może są ale kilku; a teraz widzę coraz częściej "no i co z tego, że są, ważne że walczą po naszej stronie" 
xd
#ukraina #bekazpodludzi #4konserwy
Pobierz huncwot_ - potężny fact checking (powtarzam FACT CHECKING) w wykonaniu @Atreyu
gdy po...
źródło: comment_1672299636lp0NR6EgEPe7ZAojbeNiZY.jpg
  • 17
tzn na Ukrainie, jeszcze na długo przed wojną naziole zbroili się po zęby, mieli swoje partie w sejmie.


@huncwot_: Oprócz tego, że na Ukrainie nie ma sejmu, to w wyborach parlamentarnych 2019 sojusz wszystkich liczących się ugrupowań nacjonalistycznych (Swoboda, Prawy Sektor, stworzony przez azowców Korpus Narodowy plus plankton w rodzaju Kongresu Ukraińskich Nacjonalistów i innych organizacji) dostał zawrotne 2,15% głosów i jak łatwo się domyślić nie przekroczył progu. Jedno miejsce Swoboda
@huncwot_: Różnica pomiędzy PL and UA jest taka że u nich na poziomie systemowym jest pozwolenie na obnoszenie się z symbolami neo-nazistowskimi i o tym trzeby tym wszystkim ukrofilom oszołomom przypominać. Licytowanie się ilu jest gdzie neonazistów i ile ktoś ma naszywek to strata czasu i pomijanie sedna sprawy.