Wpis z mikrobloga

@OscarGoldman: Ustawka to coś co ustawiają dwie osoby, a tutaj wszystko zaplanował jeden gracz, którym jest apteka. Aktorzy transtv nie mieli o niczym pojęcia, to prawie pewne. Możliwe natomiast ,że polaczek mieszał coś w tym palce. Polak na tych strimach obrywał najbardziej przez donejty i pokazywanie ko wszystkim przez ferarke.
@krystian-stepaniak: żadna ustawka i żadne proszenie się o walkę, tak się składa że wiem kto to jest ten Apteka, chłop by poskładał każdego z tych parofighterow, ma potężne doświadczenie i się nie #!$%@?, rozgłosu nie szuka bo w takim świecie co on się obraca to tego nie trzeba a i siana mu nie brakuje. Facet ma 28 lat i nie bez powodu ma ksywę Apteka, od małolata lądował wszystko w siebie
@ocbe: To ze to nie ustawka to pewniak. Ale skoro nie jest to proszenie o walkę to jak wytłumaczysz oznaczanie Amadeusza famemma i natana pod swoim filmem? Moim zdaniem to typowe szukanie atencji pod walkę, zwłaszcza że ma umiejętności i pewnie chciałby je spieniężyć
Nie wiem, może zwykle pokazanie "gwiazdom" z internetu że nie są takimi cwaniakami na jakich się panoszą ? To jest tylko 28-latek, tam w głowie nie ma dużo poukładane w tym wieku jeszcze. A umiejętności ma potężne naprawdę, co roku jeździ do Tajlandii na treningi ale nie wiem jak by się to przełożylo w klatce z zasadami co prawda w mieście nie znam osoby, która by do niego startowała na trzeźwo :D
@ocbe: Nie szuka rozgłosu dlatego m.in. ogłaszał publicznie, że chcę walki z popkiem i najmanem, oznacza famemma od kilku dni, dlatego też chciał walczyć na wotore i dlatego był w programie śniadaniowym w telewizji