Wpis z mikrobloga

dopiero odkryłam, że kierowcy ubera mogą wystawiać gwiazdki pasażerom xD nie jeżdżę jakoś często, łącznie mam kilkanaście kursów, ale mam ocenę 4,76! za co?! dlaczego nie 5.0?! zawsze dzień dobry, dobranoc, porządek zostawiam, nigdy nie jechałam jakoś szczególnie pijana, o co chodzi :(

#uber
  • 29
  • Odpowiedz
ej, a może tak słabo ocenił mnie właśnie jeden Ukrainiec, którego pouczałam jak ma jechać? wpieprzał się pod zakazy wjazdu, jeździł środkiem ulicy (podwójna ciągła była plus minus na środku samochodu xD)
  • Odpowiedz
@Karmazynowa_furia: #!$%@?ówka troszkę. Jak spotkasz tych co Ci dali mniej niż 5 to spytaj czemu xD. Aczkolwiek. System ocen w necie jest #!$%@?. Bo 5 to powinno być jak było tak wyk**iście że wywaliło typa z butów (bo to BARDZO DOBRY) a 4 to DOBRY czyli - wszystko było ok, nie orzygałaś typa ani auta, byłaś miła. Sądzę, że Ukraińcy tak na to patrzą, niektórzy polacy też.
  • Odpowiedz
@Karmazynowa_furia: Ja jak jeżdżę to daje 4 gwiazdki jak coś jest nie tak albo mnie ktoś denerwuje, typu przez 20 min drogi monologiem #!$%@?, kłóci się albo wymądrza. Generalnie #!$%@? na te gwiazdki bo ktoś ci mógł dać 4 za to ze drzwiami trzasnęłaś, nie ma się co przejmować.
  • Odpowiedz