Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do Mirków. Problem dotyczy odtwarzania reklam na vod.tvp
Chciałem obejrzeć serial na vod.tvp. Strona wstrzykuje reklamy do 8 reklam na raz.
Gdy otworzę nową zakładkę lub drugą przeglądarkę odtwarzanie reklam się zatrzymuje.
Reklamy ruszają od momentu, w którym się zatrzymały gdy wrócę na stronę vod.tvp.
Mam firefoxa z ublock.
Przy włączonym ublock reklamy się odtwarzają ale film się nie ładuje.
Przy wyłączonym ublock film się ładuje po reklamach ale reklamy muszą być na pierwszej warstwie. Otworzenie kolejnych zakładek zatrzymuje ich odtwarzanie.
Próbowałem różnych ustawień zaawansowanych wycinając dodatki. Nic to nie dało.
Może ktoś podpowie jak można ustawić firefox/ublock aby reklamy leciały a otworzenie nowej zakładki w przeglądarce nie będzie ich zatrzymywać?
#technologia #firefox #ublock
  • 12
  • Odpowiedz
@onepropos: ogólnie tvp vod to rak jak #!$%@?*yn. Mamy apke w TV, bo różowa ogląda rolnika co żony szuka i jest dramat z tymi reklamami jak ch*j. Włączasz i na wejście 6 reklam (to jeszcze ok, bo nie płacę to zdzierżę). Przewiniesz o parę sekund i znowu 6 reklam. Dzieciak weźmie pilot i coś przełączy i znowu 6 reklam. Nie mają litości #!$%@?
  • Odpowiedz
Myślę, że jak kupisz jakąś premke to reklamy znikną. Ogólnie to nie orientowałem się jakie to są ceny, czy w ogóle mają jakiś pakiet. Mam to w #!$%@? generalnie. Oglądamy tylko rolnika to człowiek jeecze da radę wytrzymać, ale jakby było więcej dobrego contentu to bym oszalal
  • Odpowiedz
@onepropos: Nie próbowałeś zostawić tego w innym oknie zamiast zakładki? Tiktok też bodaj pauzuje film jak przełączysz na inna zakładkę. Ale inne okno nie blokuje.
  • Odpowiedz
@Darkiii: właśnie sprawdziłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) otwarcie nowego okna też pauzuje reklamy ale jeżeli kursorem najadę na ikonę przeglądarki na pasku zadań to reklama leci. Dzięki to też rozwiązuje problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz