Wpis z mikrobloga

@banas921: Na pewno wiesz;) Mnie zostawili jak się pożaliłem na ojca że cycka ze mnie kasę i #!$%@?ł mnie, nie będę z nim mieszkał... Wyprowadziłem sie na inne osiedle i... #!$%@? koniec...
Miałem wtedy 19 lat, skończyły się noski, imprezy, spotkania... Gdybym nie umiał gotować śmieciowego żarcia (ale pożywnego( ͡° ͜ʖ ͡°)) to pewnie bym wrócił bo ledwo mi starczało na tą kawalerkę. Ale pojawiała sie dupy
@Piskariota2: no u mnie to nie wygląda to tak że albo ćpnie albo jedzenie. Ćpam jedynie jak nie mam co robić. Długi weekend? Znajomi nie mają chęci wyjść? To ciapaty z torbą przyjeżdża. Dlatego każdemu kto myśli o spróbowaniu będę rył beret aby nie próbował. Niby #!$%@? nic, a później tak łatwo to przychodzi.
@banas921: Nawiązywałem bardziej do tego że większość moich znajomych przewalała pieniądze na balety zamiast zacząć tworzyć swój dom a to było 13 lat temu gdzie pensje nie wyglądały tak jak dziś i nie było takich możliwości..
@Piskariota2: wstecz to każdy może myśleć.. "gdybym odkładał te pieniądze a nie #!$%@?ł to teraz kupiłbym mieszkanie". Tyle że z doświadczenia wiem że tak to nie działa. Osobiście jak nie #!$%@? części hajsu na dragi, to #!$%@? to np. na fast foody. Można byłoby pomyśleć. Przestanę ćpać to zacznę oszczędzać. A tu taki #!$%@?. Tym bardziej że jak np. zamawiam żarcie to mam słabsze hamulce i o wiele łatwiej mi #!$%@?ć