Wpis z mikrobloga

@koxok: zależy od ceny, ale przy niewielkiej różnicy ja bym brał z integrą. Niby integry nie potrzebujesz bo kupisz sobie lepsze GPU, ale integra przydaje się gdy np. masz problemy z głównym GPU i chcesz podebugować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3gion: ta sama cena praktycznie ~3,5k. te które by mnie interesowaly na z690 to w większości niedostępne, albo podobna cena do nowego chipsetu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
apex w teorii powinien pozwolic na lepsze podkręcenie cpu i ramu, hero ma thunderbolta i wyjście grafiki, ale mniej faz zasilania
@koxok: Ale co ma płyta główna do grafiki, która jest w procesorze? Może zacznij od sprecyzowania jaki chcesz procesor, bo kupowanie topowej płyty głównej w 90% przypadków jest zupełnie nieuzasadnione.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pionic: to, że Apex nie ma wyjścia grafiki, więc nie ma raczej sensu brać 13900k, tylko lepiej 13900kf ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@koxok: Dopiero potem spojrzałem ze Apex nie ma wyjścia, co jest ciekawostką bo większość nawet budżetowych płyt ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pytanie ile chcesz to kręcić, bo to już nie czasy gdzie OC realnie coś zmieniało, dziś to sztuka dla sztuki i jedyne co wzrasta to pobór prądu i wydzielana temperatura
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pionic: no właśnie w tym jest problem, czy brac plyte, która pozwoli na lepsze krecenie chociazby ramu bo ma tylko 2 sloty, czy w sumie to #!$%@?ć i lepiej mieć wyjście awaryjne w postaci wyjść grafiki xD
@koxok: Lepiej wziąć tańsza płytę, ustawić procesor w auto albo zrobić nawet lekki UV, niż go żyłować, a oszczędzona kasę wrzucić chociażby w GPU albo inny podzespół, gdzie różnica będzie rzeczywiście zauważalna