Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wyglądało to u innych, ale moja matka często serwowala blackpill. Wielokrotnie wyśmiewała czyjś wygląd, argumentując, że gdyby nie kasa, to np. Ozil nie miałby kobiety. Zawsze w sumie padnie stwierdzenie typu "jak on/ona wygląda", że pokraka, że jak z takim wyglądem to telewizji, itd. Ostatnio przyznała, że ludziom ładnym więcej się wybacza i na więcej im wolno. Tak więc blackpillem byłem karmiony od małego. Gdy w gimnazjum / liceum dziewczynki zarzekały się, że wygląd nie jest istotny, po powrocie do domu słuchałem pogardy wobec brzydkich ludzi w wykonaniu własnej rodzicielki (oczywiście jej zdaniem jestem bardzo przystojnym chłopakiem). Przynajmniej obyło się bez bluepillowego #!$%@?.

#blackpill #przegryw #bluepill
  • 11
  • Odpowiedz
@ToJestNiepojete U mnie ojciec uważa że "wygląd przyciąga, charakter zatrzymuje" oraz ze "jak lasce będzie mokro na twój widok to wszystko ci wybaczy hehe" W dodatku powiedział że po jego trupie mogę sobie wziąć samotna matke albo grubaskę. W sumie niby #blackpill ale nie do końca bo negował eksperymenty tinderowe i nie wierzy do końca w Chadów i szczęki
  • Odpowiedz
@ToJestNiepojete Rozmawiałem ogólnie o rynku matrymonialnym i tego jak jeden przystojniak zgarnia wszystko a brzydal nic
Z tym że laskom dziś #!$%@?ło przyznał mi rację (sam wrocil na rynek niedawno i widzi co się #!$%@? a on 47lvl) ale uwaza że tinder to gówno bo tam za dużo lasek siedzi no i dla niego nieironicznie znalazłoby się kilka lasek które by pożądały niskiego zakolaka
  • Odpowiedz
@ToJestNiepojete:

Ja też miałem w domu sporo czarnej pigułki. Ale raczej mniej uwag odnośnie innych, a częściej porady dla mnie.
Np. Mówiła mi, że jestem ładny ale jeszcze trochę cipowaty (delikatne rysy twarzy) i przez to będę często będę miał problemy z jakimiś przygłupami-patusami. Ale za to mogę i powinienem trzymać się z dziewczynami bo nie raz uratują mi dupę. I tak było.
  • Odpowiedz