Wpis z mikrobloga

Są jakieś niewielkie, wygodne, ale w miarę eleganckie sportowe #smartwatch , które trzymają długo na baterii? Aktualnie mam #xiaomi #miband 6 i jest super (zwłaszcza do biegania i pływania), ale estetyka jednak tutaj kuleje, a to mój zegarek na co dzień, bo traktuję go jako awaryjną kartę płatniczą. Poza tym lubię go nosić 24/dobę, bez względu na okoliczności.
#technologia #gadzety trochę chyba #garmin
  • 10
@Saeglopur: ani jeden ani drugi nie ma modulu nfc ¯\_(ツ)_/¯

@Ranger: szukaj najpierw co ma platnosci, bo to nie jest takie oczywiste i powszechne.
Pozniej patrz na ile jest do sportu, bo to jest gwarant ze bateria bedzie dlugo dzialac.
I z tego zbioru wybierz elegancki model.

Moim zdaniem wszystkie smartwatche sa brzydkie jak noc i wygladaja jak uposledzona podrobka rolexow, albo najtanszy plastikowy chinczyk z koca na bazarze. No
@PurpleHaze: @Ranger: NFC i płatności ma Suunto 7 ale on jest z Androidem i krótko trzyma na baterii. Nie korzystałem z tych płatności i tak bo okazało się że to wymaga odblokowywania ekranu, blokowania na pozostały czas - bezsens
@Ranger Skopiuję swoj opis z innego postu Powiem tak. VENU 2 PLUS to fajny zegarek. Ostatni tydzień na baterii to było 6 pełnych dni w tym 10 godzin treningów, moich spacerów na GPS, 6,5 godziny innych treningów bez GPS, kilka rozmow przez zegarek z czasem około 5 minut i jak podłączałem go do ładowarki to miałem jeszcze 14% baterii czyli pewnie jeszcze jeden dzień bez treningu by wytrzymał. W tym czasie włączone