Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co tu sie odje... XD

Jestem ze swoją #rozowypasek od 13 lat po ślubie, dzieciak w drodze i te sprawy i siedzimy sobie na święta u teściów, leci kevin i jest ta scena co ten dziadek wali złodziejaszka łopatą i nagle tesciu z dupy:

"Jak kiedyś zrobisz krzywdę mojej córce to Ci tak przywale".

Ja tak na niego wtf? Pytam "Czemu miałbym niby zrobić jej krzywdę?". Ale nie zdążył odpowiedzieć bo go teściowa napadła, że co za bzdury gada.

Ale no jestem w szoku. Tyle lat się znamy, nie raz na wczasach byliśmy, nie jedną wódkę wypiliśmy, dzwonimy do siebie i wgl. A tu taki tekst z d00py. Do teraz rozkminiam o co kaman.

Ja wiem, że były zięć mu nie wypalił i synowa też jest na schwartzliście ale no ja? Tworzymy mega zgodne małżeństwo, bez większych zwad, problemów. Zero afer, pełne zaufanie. Wtf?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a99d456ee95d57c22365c9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: proszę Pana, kiedyś miałem podobną sytuację, inżynierska robota u ówczesnej panny, bohaterowie : ja, teść i jego szwagier (czyli wuj panny).

- młody, tylko pamiętaj, jak mi wybijesz oko to Cię dorwę i zamorduję


- chyba, że Ci wybiję oba, to mnie wtedy nie dorwiesz i nie zamordujesz


Miało być śmiesznie, a była to ostatnia niedziela w takim gronie. Niemniej: niczego nie żałuję.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@romek898: nie no spoko ale troche jednak szkoda dzieci jeśli rodzice koło 40. Nie wiem jak wcześnie się op ożenil, ale jeśli teraz ma np 38 lat i planuje dziecko to trochę jednak późno. Dziecko swoje 18 urodziny będzie miało jak ojciec będzie miał 56 lat xD. A jak dzieciak studia skończy to ojciec juz grubo po 60, słabo. No, ale to tylko mój komentarz i moja opinia, mam do nien