Wpis z mikrobloga

Kumpel Paranoika z tej strony, jako że nie ma konta na wykopie piszę w jego imieniu:
Paranoik: messi @hajterbystrzaka jakim ty jesteś hejterem bystrzaka XD oglądałem bystrzaktv od samego początku czyli od 2016 czy 17 roku już nawet nie pamiętam, jeszcze kaczora wtedy znali pod aliasem "sąsiad" i go nie widzieli na oczy. "hejterze bystrzaka" byłeś jego lizorowem i dupowłazem i dlatego dorobiłeś się moderatora u mefedroniarza i banowałeś wszystkich którzy źle mówili o jaśnie wielmożnym szczochu który naćpany wjechał w płot karmanki limuzyną i danka biedna leciała przepraszać i błagać żeby ta nie zgłasza na policję i że wypłacą za szkody.... "hejterem" się stałeś dopiero jak twój pan i władca nastrał ci centralnie na ryj za wszystkie twoje uniżne psie usługi ;)
ŁAPCIE TAGOWICZE KLASYK:
"messi LECISZ NA ZBITY RYJ..."
byłeś psem szczocha, jak ktoś nie wiedział teraz się dowiedział, po tym jak cię wywalił "na zbity ryj" zacząłeś shotować szkolną, heh brak kolegów i wyższa potrzeba bycia w jakieś grupie która cie szanuje... tagowicze ocenią sami ;)
#kononowicz #bystrzaktv #patostreamy
strusiuu17 - Kumpel Paranoika z tej strony, jako że nie ma konta na wykopie piszę w j...
  • 5
ałeś wszystkich którzy źle mówili o jaśnie wielmożnym szczochu który naćpany wjechał w płot karmanki limuzyną i danka biedna leciała przepraszać i błagać żeby ta nie zgłasza na policję i że wypłacą za szkody.... "hejterem" się stałeś dopiero jak twój pan i władca nastrał ci centralnie na ryj za wszystkie twoje uniżne psie usługi ;)


@strusiuu17: zawsze lubił lizać smietane za freee
@strusiuu17: To zapytaj swojego kolegi przegrywa jak to jest że on wpłacał pieniądze dla bystrzaka żeby tajfun go pocisnął :D to jest dopiero przegryw życiowy xdd wpłacał hajsik i jeszcze głosówki nagrywał haha ja byłem modem fakt ale przynajmniej pow prawdę dlatego byszczoch się tak uruchomił nie znasz prawdy i to się działo od kulis ja nawet zlotówki nigdy mu nie wpłaciłem kiepie opluty