Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ehh święta i ja teraz sam po kilkuletnim związku.
Zaczynajac od początku na starcie naprawdę mi zależało, ale potem z czasem coraz mniej się starałem. Pochłonąłem się w wir pracy, nie czułem tego co wcześniej ale mimo to ciągnąłem to dalej, lecz nie dawałem jej poczucia bezpieczeństwa, nie planowałem wspólnego życia z nią i to był chyba właśnie ten gwóźdź do trumny.
Plus dodatkowo miałem kilka poważnych incydentów, wtedy dostalem kilka kolejnych szans.
Teraz minął ponad miesiąc od zakończenia związku, podczas rozstania to ona płakała a nie ja.
Nie wiem nie czułem tego jakby się to miało skończyć.
Rozmawialiśmy na ten temat kilka razy i oboje chcielibyśmy spróbować, ale zawiodłem tyle razy jej zaufanie, spotykając się z kimś czy wychodząc na imprezy nie mówiąc jej o tym, że boi mi się zaufać. (W sumie to się nie dziwie)
Jestem to w jakikolwiek sposób naprawić? Wiem, że u niej to nie wygasło, sama odzywa się kilka razy w tygodniu, wspomina to co było między nami. Najchętniej powiedziałbym spróbujmy raz jeszcze ale bez wyraźnej zmiany w moim zachowaniu to chyba nie wyjdzie.
Tylko w jaki sposób pokazać jej ze się zmieniłem i zrozumiałem swoje błędy skoro nawet się nie spotykamy? Nie chce być nachalny, proponować spotkań czy pisać, kontakt jest z jej strony i po prostu odbieram / odpisuje na wiadomości.
Nie nie mam syndromu tej jedynej, bo spotkałem się już z innymi dziewczynami, ale nadal coś mnie ciągnie do tej ex.
#zwiazki
#ex
#relacja
#rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a974536ee95d57c2235f9d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 8
  • Odpowiedz
OP: @ConanLibrarian członek duży xD ale to chyba nie ma znaczenia w tym wszystkim. Trochę mnie to wkurza ze to ona ze mną zerwała a ma pewne wyrzuty do mnie ze nie siedzę z nią właśnie na świętach xD To jak się zmienić skoro rozmawiamy tylko max kilka razy i to z jej inicjatywy? Spróbować napisać samemu czy nadal stosować zasadę miej #!$%@?.
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą
  • Odpowiedz
członek duży xD


@AnonimoweMirkoWyznania: No to jesteśmy w domu ;-)

ale to chyba nie ma znaczenia w tym wszystkim


IMHO ma i to kolosalne, bo członek kiedyś przestaje współpracować i pozostaje sam intelekt do współżycia. :-)

Trochę mnie to wkurza


Pisałeś coś o zmianie. Musisz tego dokonać, jeśli chcesz osiągnąć coś z nią, lub coś nowego (inne/lepsze/dłużej trwające).

Albo szukać partnerki, dla której liczyć się będzie tylko jedna rzecz...
  • Odpowiedz