Wpis z mikrobloga

Jacy ludzie są #!$%@? głupi i #!$%@? to ja nawet nie. Ci sami którzy mówią ci WYŁONCZ TELEWIZOR WŁONCZ MYSLENIE!!!111 nie są w stanie podjąć wysiłku przeczytania treści artykułu na 3 minuty czytania.

Onet wrzucił na fanpage artykuł z @BusinessInsiderPolska który ma nagłówek Bill Gates przepowiedział te rzeczy w 1999 r. To niesamowite, jak bardzo się sprawdziły. W środku takie przepowiednie:
1. Porównywarki cenowe
2. Urządzenia mobilne
3. Płatności online oraz opieka medyczna przez internet
4. Osobisty asystent (cyfrowy) i internet rzeczy
5. Monitoring domu online
6. Media społecznościowe
7. Automatyczne oferty reklamowe
8. Strony, na których można na żywo komentować wydarzenia sportowe
9. Inteligentne reklamy
10. Linki do stron internetowych podczas transmisji na żywo w TV
11. Dyskusje online
12. Strony oparte na zainteresowaniach
13. Oprogramowanie do zarządzania projektami
14. Oprogramowanie do szukania i oferowania pracy
15. Oprogramowanie do budowania społeczności biznesowej

A w komentarzach wysryw foliarzy o zaplanowaniu wszystkiego xD
Ludzie to debile

#foliarze #bekazpodludzi #bekazfoliarzy

https://www.facebook.com/Onet/posts/pfbid038Jb2ECYLQjs1gRQQo7q91WmuFHFA3JabnFXm7d3qLK3HDmPR9KaRwqWf3NeFRJVel
Kooneer - Jacy ludzie są #!$%@? głupi i #!$%@? to ja nawet nie. Ci sami którzy mówią ...

źródło: comment_1672075539k262KYrEO3RmeIEhd2P2hE.jpg

Pobierz
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kooneer: przypomniałeś mi że miałem sobie zamówic koszulkę z jego zdjęciem i podpisem "I stand with Bill" żeby triggerowac te ameby z jednocyfromym IQ
@milliebobbybrown666: W większości podzielam twoją opinię i staram się nie obrażać, nie mówić o innych, że są głupi. Pomagałem wielu dzieciakom w nauce i nie tylko więc wiem, że są różne sytuacje. Natomiast chciałbym zwrócić uwagę, że nie ma akcji bez reakcji - skoro tacy ludzie mogą osądzać osoby myślące jak ja, dlaczego ja tego nie mogę zrobić?
@Kooneer: nie przekonuje mnie ani troche gadanie ze nie ma akcji bez reakcji, nikogo do niczego nie przekonasz po prostu wyzywając drugą stronę dyskusji, co najwyzej mozesz otrzymac oklask od prymitywow ktorzy maja takie same zapędy. Ja byłem np wyzywany od szurów lub antyszczepów bo w czasie pandemii nawoływałem do tego żeby każdy miał wybór co do tego co chce przyjąć ale trzymałem nerwy na wodzy bo wiedziałem ze rzucając mięsem
@Kooneer: A nie lepiej zająć się foliarazmi z kategorii tych którzy przepowiadają ciągle koniec świata ? Bo są moim zdaniem bardziej szkodliwi dla siebie i otoczenia niż jakiś random pod randomowym postem na fb czy twiterze piszący że klaus shwab czy inny soros pociąga za kryzys finansowy i gospodarczy .