Wpis z mikrobloga

Ostatnio co raz częściej widuje na stronach typu datezone sprzedajne typiary, co reklamują swoje telegramy, przez które można się ponoć z nimi umawiać za hajs. Kiedy mają wystarczającą ilość osób, znika z datezone.
Wygląda to tak jakby budowała bazę stałych klientów, a kiedy ich będzie miała trochę to robi z tego zamkniętą strefę.

I pytanie: był ktoś kiedyś z was w czymś takim? Bo jeśli typiara przed spotkaniem chce kasy za zdjęcia, no to wiadome że scam. Ale czy są takie laski, które budują zamkniętą grupę facetów, którym będzie sprzedawać swoją dupę w realu? Był ktoś kiedyś w takiej zamkniętej grupie, czy to wszystko to scamy?

#tinder #divyzwykopem #seks
  • 39
  • Odpowiedz
@kocham_wykopka: O, co to za wymogi, które każdy może spełnić? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Powiedziałaś raz, że ni lubisz Babyface, a tego nie da się od tak po prostu zmienić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Twój chlop ma 190cm jak kiedyś mówiłaś, czy coś w tych okolicach, jeśli wzrost to też wymóg to ciekawe jak każdy może je spełnić? XD
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Idk, to się zmienia w zależności od tego czy typka uznam za #!$%@? czy nie.

Z takiego podstawowego pakietu to ciemne włosy, ułożona fryzurka, ogarnięte brwi, ładne ząbki, ciekawy outficik, który będzie pasował do vibeu całego. Pełny zarost, albo całkowicie na zero, ogarnięte paznokcie. :
  • Odpowiedz
@kocham_wykopka: Nawet jak ktoś ma wszystkie te cechy to wciąż może się nie podobać XD Brak szczęki chada, baby face, zbyt nisko wzrost etc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wgl śmieszne, dla kobiety facet to musi być ideał, wszystko musi w nim grać XD Jak to nie są wymagania z dupy, to ciekawe czym one są ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakby faceci mieli
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: No pewnie że może, to jest moja subiektywna lista rzeczy na które zwracam uwagę.

Bez przesady, rzeczy które wymieniłam to nie są rzeczy które ma tylko ideał. To jest bardzo podstawowa lista cech osoby która o siebie dba. Przeczytaj ją jeszcze raz i zobaczysz jak podstawowe rzeczy wymieniłam.

To nie od świadomości zależy, a od siły popędu seksualnego. Świat nigdy nie będzie wyglądał tak jak mówisz, przykro mi.

Rob
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Lol wymaganie od mężczyzny przyciętych paznokci bez brudu pod nimi, albo wyregulowanych brwi na tyle żeby nie miał monobrwi to oczekiwanie ideału XD?
To nie są detale, to jest minimalny poziom dbania o siebie i swoją atrakcyjność.
Logiczne jest dla mnie to, że nie pójdę do łóżka z facetem który ma bród pod paznokciami, bo przy placówce to jest po prostu obżydliwe i ty dobrze o tym wiesz.

Każdy
  • Odpowiedz
@kocham_wykopka: Nie no, brudu pod paznokciami to nie chce żadna laska xD Myślałem że chodzi tobie o jakoś ponadprzeciętnie zadbane paznokcie xD

To nie są detale, to jest minimalny poziom dbania o siebie i swoją atrakcyjność.


@kocham_wykopka: Większość ludzi których odrzucasz spełnia te minimum ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Nie wszedłbym do związku z kimś, kto ma #!$%@? na punkcie wyglądu w sytuacji ONS


@Pralko-suszarka: o co ci w ogóle gościu chodzi? Przecizeż wiadome że wygląd w szczególności przy ONSach się liczy. I oczywiste jest że nie będzie robić tego z mężczyznami, którzy jej się nie podobają.
  • Odpowiedz