Wpis z mikrobloga

Normalni ludzie przed zdecydowaniem się na bombelka : milion rozważań, damy radę, nie damy? Będzie miał swój pokój? Nie będzie za mało miejsca, będzie nas stać żeby go wychować na dobrego człowieka? Jakie badania zrobić żeby były większe szanse że dziecko będzie zdrowe?
Kat0le : BUK DAŁ DZIECKO TO DA NA DZIECKO HEHE
PAN BOSAK JAK ZWYKLE W PUNKT
#bekazkonfederacji #bekazprawakow #bekazkatoli #polityka
t.....o - Normalni ludzie przed zdecydowaniem się na bombelka : milion rozważań, damy...

źródło: comment_1672060829sekgx7Sb7r4rp0zawTtDi3.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
Nie. Dlatego że nie mają antykoncepcji, lub mają od krótszego czasu. Pisałem o tym we wpisie którego fragment cytujesz.


@M_xxx: co to znaczy "nie mają antykoncepcji"? Mają, tylko nie chcą używać bo względy religijno-kulturowe, a do tego brak państwowej emerytury, więc muszą mieć kogoś kto im poda tą słynną szklankę wody na starość. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy czym powołując się na antykoncepcję sam sobie przeczysz, że
  • Odpowiedz
, a do tego brak państwowej emerytury, więc muszą mieć kogoś kto im poda tą słynną szklankę wody na starość.


@BennyLava: xD to było najlepsze. Rzadko kiedy mamy do czynienia z takim prawdziwym stu-procentowym kucem. Prawdziwe kuce to gatunek na wymarciu.
  • Odpowiedz
xD to było najlepsze. Rzadko kiedy mamy do czynienia z takim prawdziwym stu-procentowym kucem. Prawdziwe kuce to gatunek na wymarciu.


@M_xxx: kulą w płot panie kolego, krula to ja już krytykowałem zanim to było modne, jeszcze za czasów KNP.

Ale prawdziwe kuce i postkomunistyczne młodzieżówki już i tak były znacznie lepsze od tych współczesnych narodowych szurów i twitterowych julek. Kiedyś było lypij.
  • Odpowiedz
kulą w płot panie kolego, krula to ja już krytykowałem zanim to było modne, jeszcze za czasów KNP.


@BennyLava: Niech zgadnę. Korwin niedostatecznie dobrze promował korwinizm :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tanie_wino:

Normalni ludzie przed zdecydowaniem się na bombelka


Niestety nie znam żadnego natalisty normalnego, chyba że jest ten mityczny natalista, który ma policzone jakieś większe rzecz: wydatki na dziecko, możliwość wystąpienia rzadkiej wady wrodzonej serca, możliwość wystąpienia choroby genetycznej (przebadanie się przed rozmnażaniem), drzewo genealogiczne i wiedza o genetyce żeby można było ocenić co się przenosi i dlaczego, jakie są szanse że takie dziecko będzie sparaliżowane, ile kosztuje leczenie różnych wad,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tanie_wino:

Wiecie co by się zmieniło w kwestii dzietności, gdyby dużo więcej Polaków miało ku temu dobre warunki? Brutalna prawda jest taka, że niewiele.

Dzietność dzisiaj jest dużo wyższa w krajach uboższych, wśród rodzin mniej wykształconych, mniej inteligentnych. Przejrzyjcie sobie statystyki dzietności na świecie w różnych bogatszych krajach i spójrzcie jak bardzo "wzrasta" dzietność im lepsze są warunki mieszkaniowe średniego (rodowitego) mieszkańca. Dlaczego uważacie, że w Polsce będzie inaczej?

Prawda jest
  • Odpowiedz