Wpis z mikrobloga

Nieustająca beka z BRICS. Niezinstytucjonalizowana forma współpracy 5 państw z różnych części świata, gdzie tylko Chiny mają granicę z jej członkami. Warto też dodać, że Chiny i Indie regularnie na tej granicy się napieprzają kijami (serio, polecam: https://www.youtube.com/watch?v=T1-Gi_l-024&ab_channel=OnDemandNews ). Gospodarki RPA, Brazylii rozwijają się słabo, lub w ogóle, Rosja wchodzi w kilkuletnią recesję dzięki sankcjom. Indie mają więcej problemów, niż populacji, Chińczycy prawdopodobnie fałszują swoje dane gospodarcze. Piękna zbieranina.

Poniżej przezabawny post chińskiej dyplomatki. Bardzo mnie śmieszy, że kraje kapitalistyczne takie jak Brazylia i Indie miałyby być częścią tej komuszej pięści, chyba nie na to się pisały te państwa xd

No i ten czerwony ryj Chinki xD
#chiny #geopolityka #neuropa
LebronAntetokounmpo - Nieustająca beka z BRICS. Niezinstytucjonalizowana forma współp...

źródło: comment_1672049179tgmBB04WDVxjdS6FXtYVW0.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LebronAntetokounmpo: No prawactwo lubuje się w byniu tak alternatywnym ze bardziej jak postepowa lewica - piramidy to kosmici No bo ja nie jestem tak mądry by pobudować taki twór, ale żeby pomyśleć ze po prostu w tamtym czasie ten ktoś przebijałyby go wiedza o dziesieciokroc to nie umie sobie tego wyobrazić, analogicznie z tymi hegemonami co się zmieniali jak Holandia, UK, Ameryka teraz No i oczywiście będą Chiny No bo
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: Jakby USA chcialo to wiadomo - sporym kosztem, ale samo by dalo rade r------c ich wszystkich.
RPA i Brazylia to by zniknely w 2 tygodnie.
Rosja walczy z Ukraina jak rowny z rownym.
Indie gorzej bo atom, ale wojsko tez badziewie. No z Chinami gorzej bo zorganizowani ale tam tez netpotyzm, kolesiostwo i wpisywanie fejkow w excela jak w Rosji
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: Z innej beczki, ktoś wie jak nazywa się tego rodzaju styl rysowania? Tzn chodzi i o takie przerysowane, komiksowe postaci i scenki że właśnie jak ktoś dostaje w nos to są dorysowane te charakterystyczne kreseczki imitujące uderzenie, postać jest wyrywana z butów jak tutaj itp.
  • Odpowiedz