Wpis z mikrobloga

@Mehgods: na cipher? ja się dopiero 20 minut temu przyłączyłem, bo wcześniej klondike i fedore kopałem, więc mam jeszcze z okolic 16 godziny.

Boję się, że się z----ł MEOW, bo coś jest nie tak :x
  • Odpowiedz
za pół godziny MEOW idzie z diff 5 na 10


@Mehgods: MEOW wypluwa nowe bloki co minutę, i teraz są już inne szacunki. Możesz napisać w czym wtedy był problem - źle pokazywało next diff czy czas do zmiany diffa w porównaniu z kopalnią?

Btw, MEOW jest retargetowany co 120 bloków, więc jakiekolwiek szacunki gdy do zmiany trudności jest 114 bloków i tak będą dość niepewne.
  • Odpowiedz
@Tomciox: @Mehgods: @PIETREK266: coś jest nie tak z tym MEOW... dlaczego na cipherpool mimo mocy 300MHs nie wpadają bloki od dłuższego czasu, a na luckyminers pokazuje moc poola większą niż moc sieci? :<

Screen z teraz z cipherpool:

EDIT: albo to po prostu ten pool się z----ł, bo na jeszcze innym normalnie wpadają bloki: http://kitteh.247mining.com/index.php?page=statistics&action=pool
r.....y - @Tomciox: @Mehgods: @PIETREK266: coś jest nie tak z tym MEOW... dlaczego na...

źródło: comment_6p0pJOoKOt1vc0zp1ks5m8ReQa1JpKHD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz