Wpis z mikrobloga

@Kroledyp: ale ta gra jest durna xD klimat, widoki super, nawet sam pomysl na kosmitow i intrygujacy, ale to walenie konia do proby odbudowania Stanow... nie chodzi o odbudowanie cywilizacji, tylko Stanow Zjednoczonych xD lamanie 4 sciany, lajki jako waluta, robienie z kurierow nadludzi, te wszystkie kojimizmy xD

Czasami sie ciesze, ze nie dostal mozliwosci zrobienia Silenr Hills, bo to by byla gra rak abstrakcyjna, ze az zenujaca. Mimo fantastycznego P.
@Returned: Od stanów zaczęli, przecież nie porwà się od razu na ratowanie świata xd gierka dobra w uj, coś innego niż inne gry AAA. Każdy z element który cię bawi można wytłumaczyć, a sam nie uważam kojimy za niewiadomo jakiego twórcę. Mnie gra się mega podobała, zwłaszcza jej soundtrack i brak pośpiechu, bo można jechać trajką albo zwyczajnie cisnąć z buta.
@Deathstroke: chodzilo mi bardziej o to forsowanie patriotyzmu po amerykansku wg. Kojimy ;p juz dokladnie nie pamietam, ale sporo tego bylo i bardziej zenowalo niz zachwycalo. Dialogi tez czesto zenujace. Postacie ostro przerysowane. Ja rozumiem post-apo, ale praktycznie kazdy bohater gadal i zachowywal sie bardziej jak kosmita niz czlowiek, ktoremu przyszlo zyc w dziwacznym swiecie