Wpis z mikrobloga

Witam mirki. Na wstepie zycze Wam Wesolych Swiat i Szczesliwego Nowego Roku.
Szyjuje sie do zakupu ps4. Tak wiem,ze juz jest ps5 i to bylaby najlepsza opcja,ale jest tak a nie inaczej i musze celowac w 4.
Troche sie dzis naczytalem i duzo osob poleca slima glownie z tego powodu,ze duzo ciszej chodzi i w sumie mi na tym tez mega zalezy. Tak wiec jesli kieruje sie kultura pracy, to w ciemno szukac slima 1tb? I jaki model, chodzi mi o CUH. Dzieki wielkie za pomoc

#konsole #ps4 #ps4pro #gry #ps4slim
  • 8
@papaj42: "Według mnie zalety Pro w stosunku do Slima są nieproporcjonalne do wzrostu ceny. Dlatego, szczególnie jak nie masz telewizora 4K, polecałbym jednak pójście w Slim. Mimo niewielkich spadków klatek w bardziej wymagających produkcjach, nadal trzyma się świetnie."

No i kurde wiesz wezme ten pro, a to nawert nie jest dla mnie konsola, tylko dla kogos z Rodziny i wolalbym byc pewien,ze bedzie chodzic cicho bez majsterkowania. A z tego co
@youknowthisxd: "7216B to najnowsza wersja i ostatnia Ps4 pro, podobno zostały w niej poprawione bolączki poprzedniej wersji. Chociaż w niektórych egzemplarzach 7216B dalej spotykało się problemy z głośnym wiatrakiem podczas grania."
Wiadomo wolalbym pro, ale jak to ma wyc jak sanokot, to chyba wole slima.