Wpis z mikrobloga

Siemano. Spotkał się ktoś z Was z takim wynalazkiem jak Neo Force ?
Byłem dziś w sklepie Specpart w Częstochowie i chciałem ukraińską Westę Forse a gość mi dał taki wynalazek, spytałem czy to jest też Westa, odpowiedział twierdząco. Coś mi się jednak wydaje, że robią w bambuko. Design bliźniaczo podobny, parametry na naklejeczkach te same, na paragonie "FORSE", nawet cena ta sama jak za Westę ale ten jest "Made in Korea" :/
#akumulatory #motoryzacja
Bartq89 - Siemano. Spotkał się ktoś z Was z takim wynalazkiem jak Neo Force ? 
Byłem...

źródło: comment_1671894233njd18CcoEdsVt4HZgJUZnY.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bartq89: temat gorący w branży od 2 tygodni i nikt nie wie. Ciekawa sprawa może wyjść z tymi akumulatorami.

@lansvans: Oddałem go. Nie chcę być królikiem doświadczalnym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bartq89: dobry manewr. Wziąłeś coś innego czy odratowałeś stary?

@lansvans: 7 letniej Varty już nie odratuję raczej. A przynajmniej nie dostępnym narzędziem ( prostownikiem Sena ). Niby próbowałem tego ukrytego trybu recond parę razy ale i tak po paru dniach na mrozie nie odpali. Co ciekawe, wystarczy, że odpalę go z "powerbanka" i ożywa znów na parę mroźnych dni. Na razie autko jest i tak wykluczone z użytku, łatam dziury
  • Odpowiedz
@Bartq89: jeśli wytrzymała 7 lat, to są spore szanse że w jakiś stopniu odratujesz. Po części sam jesteś sobie winien, bo wystarczyło 2 razy do roku podładować prostownikiem i miałbyś spokój. SENA jest OK, ale jeśli wszystko gra. Przy padniętym akumulatorze do odzyskania jako-takiej sprawności minimum 3-4 cykle recond pod rząd, a to trwa. Jak masz zwykły akumulator kwasowo-ołowiowy to kup sobie tani prostownik typu "radyjko". Jak nie zamierzasz dbać, to
  • Odpowiedz
@Bartq89: brak garażu z prądem bardziej. Rozumiem temat. Już widzę minę mojej gdybym przytargał akumulator do domu. Dyrdałbym z nim z powrotem na dół. A jakaś piwnica? Kilka lat temu sąsiad przyniósł mi akumulator Yuasy i poprosił, żebym wywiózł na złom (co jakiś czas wywożę różne graty z garażu). Ta Yuasa jeździ u mnie do dzisiaj, po jednym porządnym ładowaniu dobrym prostownikiem. Strach pomyśleć ile ludzi pozbywa się sprawnych akumulatorów przez
  • Odpowiedz