Wpis z mikrobloga

@ksiak: tak, to takie. Też je znalazłem, ale te szkło dziwnie wygląda. A w tym moim właśnie się tak rozwarstwiło(?) Może to tylko tłuste ślady, nie wiem ;p Liczę, że znajdę gdzieś nowe, ew. narzeźbie coś z innego modelu. Mam tam zasilanie od czujników deszczu, więc może fotochormatyczne wstawię.
  • Odpowiedz
@krabat: ja to Ci podpowiem byś poszukał jeszcze lusterek z samochodów: Kangoo, Scenic ewentualnie coś jeszcze. Mała jest szansa, by Renault tylko dla Modusa zrobiło inne lusterko.
  • Odpowiedz
@ksiak: No, tak też mi się wydaje. Chyba wezmę fotochromatyczne od Scenica. Tylko najpierw rozkręcę te obecne i zobaczę jak się je mocuje.
  • Odpowiedz
@krabat: to zależy co chcesz osiągnąć.
Są lusterka gdzie podajesz 12V i nic więcej nie zrobisz lusterko samo się ściemnia i rozjaśnia w zależności od natężenia słońca oraz tego czy ktoś z tyłu nie świeci.
Dalej masz modele gdzie możesz ręcznie wyłączyć tę funkcję, przydatne gdy chcesz cofać a lusterko jest ściemnione bo jakaś lampka akurat świeci.
Kolejne modele mają możliwość podpięcia sygnału z wstecznego by lusterko samo się rozjaśniało gdy
  • Odpowiedz