Wpis z mikrobloga

Zawsze uważałem, że patriotyzm gospodarczy jest bardzo ważny i tankowałem na orlenie (głupi ja). Koniec ku**a. To co się dzieje na tym portalu z orlenowską cenzurą i z marżami to absolutne przegięcie. Ha tfu na te firmę. Akcje do orlen w portfelu sprzedane a od dziś na orlenie tylko sranie dopóki sytuacja nie ulegnie gruntownej zmianie.

#orlen
  • 5
  • Odpowiedz
@enyo: patriotyzm gospodarczy? XD tylko przy takiej samej jakości, inaczej to glupota. Ja zawsze tankowalem na shellu bo miałem blizej, a na Orlen pierwszy raz w życiu zatankowałem przy okazji tej promki co jej już nie ma i nigdy więcej chyba że bedzie słabo w trasie . To jest teraz bank mafii pisowskiej, sponsorujacy ich interesy
  • Odpowiedz
@orIen_Iite: ale marża samej sprzedaży na stacji chociaz do nich nie trafia ekspercie . To że polskie stacje są zaopatrywane praktycznie w całości przez polskie rafinierie to wie chyba każdy także żadnej tajemnej wiedzy tutaj nie posiadles. Marża w detalu nie do nich, do tego zawsze jakaś kawke i hoddożka lutne, gazetkę kupię czy wafelka :)
  • Odpowiedz
@orIen_Iite: no tu jednak chodzi o bezpieczeństwo energetyczne bo tak to "wolny rynek" mógłby wysadzić rafinierie w powietrze i potem musielibyśmy liczyć na to że inni laskawier przywiozą . Dla mnie to jest zrozumiałe ale do niedawna jeszcze mieliśmy nawet w ramach tych polskich rafinerii konkurencje... teraz robi się jakiś wielki Orlen który prędzej niż pozniej będzie znowu dzielony bo to było właśniesensowne. Tak w bankowości, tak w energetyce postawiono na
  • Odpowiedz