Wpis z mikrobloga

33/1000 #1000filmow <- PREVIOUSLY
#kino #film #filmnawieczor

American Beauty

Zaczynamy mini serię filmów o identycznym pierwszym słowie w tytule :)
American Beauty jest dramatem opowiadającym o życiu przeciętnej na pierwszy rzut oka amerykańskiej rodziny z przedmieść oraz ich sąsiadach, kochankach i znajomych... Kevin Spacey gra głowę tej rodziny i przechodzi właśnie kryzys wieku średniego, jego żona go zdradza a sam #!$%@? się niespodziewanie w koleżance córki. Następuje też zbieg okoliczności, który ma fatalne skutki. W filmie zobaczycie "najpiękniejszą rzecz na świecie" :)

Reżyseria: Sam Mendes 1917

IMDb: 8.4/10
Dramat

https://www.imdb.com/title/tt0169547/
https://upflix.pl/film/zobacz/american-beauty-1999
WLADCA_MALP - 33/1000 #1000filmow <- PREVIOUSLY
#kino #film #filmnawieczor

Americ...

źródło: comment_1671820793CAdIffmK1SZM6WaVAN40lt.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@cooles: nie, ale ten film jest ciekawy.

Osobiście uważam, że z oglądaniem filmów jest trochę jak z braniem narkotyków. Potrzebujesz miejsce w którym dobrze się czujesz, potrzebujesz odpowiedniego nastawienia i oglądasz w towarzystwie, które lubisz (lub sam bo i takie filmy są). Mógłbym wymienić długą listę filmów które za pierwszy razem uznałem za niepotrzebne zmarnowanie celuloidy ale kiedyś później w innych okolicznościach i z inną wiedzą oraz nastawaniem film z czegoś
  • Odpowiedz
Osobiście uważam, że z oglądaniem filmów jest trochę jak z braniem narkotyków. Potrzebujesz miejsce w którym dobrze się czujesz, potrzebujesz odpowiedniego nastawienia i oglądasz w towarzystwie


@WLADCA_MALP: No nie wiem, to też kwestia narkomanów. ;) W sensie, rzecz jasna jest tak, że "biorący" od czasu do czasu wybierają sobie miejsca i towarzystwo by "zabawa była lepsza", natomiast jeśli do tematu podejść nałogowo to raczej narkotykofanom jest wszystko jedno. Im dalej w
  • Odpowiedz
@cooles: poza konkursem: Są filmy na których uronię łzę, są takie co ciary chodzą od muzyki ale mi się raczej zdarza oglądając dobry film wstać z fotela na baczność jak widzę scenę, którą reżyser wyrwał prosto z mojej jaźni. Niezwykle rzadkie uczucie.
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: Aj mam 2 przy, których płaczę jak bóbr cały czas bez opamiętania i nie mogę ich oglądać mimo, że są doskonałe. Są to: "101 Dalmatyńczyków" z 61` i "Młodzi gniewni - historia Rona Clarka". Będą? :D
  • Odpowiedz
"101 Dalmatyńczyków" z 61` i "Młodzi gniewni - historia Rona Clarka"


@cooles: Dalmatyńczyki mam w bajkach dla dzieci ale drugiego tytułu nie będzie, będzie lepszy film o tej tematyce - nie wiem czy Ci zdradzać czy poczekasz do literki F, żeby uruchomić kanaliki łzowe :)
  • Odpowiedz