Wpis z mikrobloga

Właśnie dzwoniłem do #odyn w sprawie zakupu detektora i przy okazji zapytałem o ten piec. Naprawdę spoko chłop, da się pogadać. Oczywiście z piecem to fejk, żeby wykopki miały o czym pisać i nabiły mu wyświetleń bo jak wiadomo Tamiza się "nie sprzedaje" tak dobrze jak Hubertus. Wszystkie fejk konta brata tylko podbijają jeszcze bardziej te "wiadomości". Podziękował, doradził i na koniec bardzo się uśmiał wydając dwie charakterystyczne dla niego onomatopeje. Oprócz tego super ciekawostka - to może nie wiecie, mam nadzieję nie obrazi się jak zdradzę - jest już w Polsce od dwóch dni bo wrócił na święta. W przyszłym roku wyprawa w "ciepłe kraje" na nurkowanie oczywiście, bo to żarło dobrze na kanale. A tak w ogóle, to zmyśliłem te informacje.
  • 5
  • Odpowiedz
@dedik: fajnie, a powiedz w ktorym momencie w twoim snie pojawily sie smoki i ogry? To ze jestes The Bill - em to juz wiemy, powiedz nam cos wiecej o sobie, gdzie przebywasz? Tworki, Choroszcz? Jak dlugo macie dostep do internetu? 3mamy kciuki za Ciebie szybkiego powrotu do zdrowia zyczymy ja i zapewne reszta wykopkow.
Cieszymy sie, ze jestes taknotwarty na swoat mimo swojej choroby. 3maj sie cieplutko
  • Odpowiedz