Wpis z mikrobloga

Mój wpis z >1000 plusów zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach, ale jako świąteczny prezent napiszę go jeszcze raz, bo przecież content na portalu kreują internauci, a jak widać im się spodobał.

W tym świątecznym, radosnym okresie chciałbym podziękować @orlen_lite za to, że dzięki ich wysokim marżom Polacy ubożeją, a wiele dzieci nie otrzyma swoich wymarzonych prezentów. Niektóre rodziny nie spotkają się z bliskimi z uwagi na bardzo wysokie ceny paliw, które orlen kreuje.
Na moje podziękowania zasługuje również fakt, że dzięki rosnącym przez was kosztom życia coraz więcej młodych Polaków rezygnuje z posiadania dziecka. Mało tego, coraz więcej z nich decyduje się na emigrację.

Dodam, że to bardzo miłe, że dbacie o naszych sąsiadów z Czech czy Słowacji, którym sprzedajecie paliwo o wiele taniej niż własnym rodakom.

No i specjalne podziękowania dla Białkova za propagowanie wolności słowa i za sprzeciw wobec cenzury. No chyba, że chodzi o orlen, wtedy kasujesz wszelaką krytykę czy nawet #humorobrazkowy .

#orlen #afera #oszukujo
Pobierz S.....r - Mój wpis z >1000 plusów zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach, ale jako...
źródło: comment_16717915240Km5kpuuurNH9FouyYTvw9.jpg
  • 8