Wpis z mikrobloga

Przez chwilę myślałem, że dostanę grilla ale w środku czysty "Luxury gift" jak napisano na opakowanie. Teraz ja mogę, w końcu #pokapake #wykopaka się pochwalić co dostałem od Bartosza aka @Patermantis.

Wszystko pełna petarda, na początku myślałem, że dostałem grilla :D .Opakowanie petarda. Dziękuję za długi list i oczywiście środek. Herbatki pomogą zarywać nocki i popijać podczas nauki szycia i obróbki zdjęć, draże kokosowe korsarze to czysty smak dzieciństwa, no i w końcu kokosowe więc najlepsze ;)
Do rozpalania kolejnego ogniska będę już miał własne krzesiwo magnezowe, breloczek do kluczy do nowego mieszkania, jak je developer w koncu skonczy... no i grande finale to świetna książka o szycia razem z wykrojami !!

Prezent 11 / 10 , przez tą książkę teraz już nie mam ŻADNEJ wymówki, żeby nie próbować uszyć czegoś na własny odwłok :) Dzięki, na pewno mnie to zmobilizuje, już się nie mogę doczekać jak spier*** pierwsze rzeczy :D Nauka zostanie na zawsze.

Z wiekem nabrałem potrzeby robienia czegoś rękami bo klikanie w kąkuter nie daje tej satysfakcji więc mam motek i szydełko !! Będę dziergać na mytyngach w korpo :D

Dziękuję Pięknie Bartoszu.

Wesołych Świąt, smaczego mikołaja, wesołych jajek i żeby komuniści wąchali kwiatki od spodu :)
Aye !
Pobierz
źródło: comment_1671742708iC4fMubkfsjewjjTBRuUSG.jpg
  • 3