Wpis z mikrobloga

#wykopaka jest super! () Cieszę się, że drugi raz mogłam uczestniczyć w tej zabawie, uwielbiam robić niespodzianki i oczywiście dostawać też! Dlatego z całego serduszka dziękuję mojemu tegorocznemu Mirkołajkowi - @Apex113 ! Wszystko z paczuchy jest ekstra i na pewno mi się przyda, zadbałeś żeby mi się nie nudziło w najbliższym czasie ;) z włóczek i z koralików na pewno coś wkrótce stworzę, a na wieczór już szykuję kominek na świąteczne woski <3 Kleopatra, jak widać, jakoś od razu rozpoznała co należy do niej :D gryzak zostawiam jej na święta, ale zabawkę już przytuliła i nie odda. Elektroniczna choinka mnie mega zaskoczyła! Bardzo jestem ciekawa jak to działa, ale to pewnie będę musiała rozkminić potem :D uwielbiam takie bajery! Zapomniałam w liście napisać, że kocham magic starsy, i co, mimo to wiedziałeś - profesjonalny Mikołaj ;) regionalnych cuksów też będę wieczorkiem próbować. I nad wszystkim czuwa ten memik z Kleoszką! <3

jesteś super Mirkołajku!

#pokapake
Pobierz Nyanami - #wykopaka jest super! (。◕‿‿◕。) Cieszę się, że drugi raz mogłam uczestniczyć...
źródło: comment_1671718072xCYY6wBsYsMP1WXezcLP10.jpg
  • 1