Wpis z mikrobloga

Jedną z bardziej żenujących rzeczy, które widziałem w tym roku, było nagłe bombardowanie miłością do Ukrainy, w Krakowie ucieleśnione za pomocą muralu sławiącego tamtejszego bohaterskiego prezydenta.

Prezydenta, który kilka miesięcy później będzie starać się wciągnąć Polskę do wojny, a w końcu brać na przeczekanie temat rakiet zabijających dwóch obywateli RP. Prezydenta państwa, które jeszcze w styczniu 2022 blokowało tranzyt kolejowy z Chin do Polski.

Nie można również zapominać o fajnopolakach z rady miasta, którzy przyznali nagrodę Oksanie Zabużko, oficjalnej i zweryfikowanej miłośniczce Bandery i Szuchewycza. Oczywiście wszystkie głosy sprzeciwu, zostały błyskawicznie ośmieszone jako ruskie onuce, 50 groszy za wpis itp.

Społeczeństwo myśli zerojedynkowo, daje się bezwolnie sterować, pozamykane w swoich bańkach.
#krakow #oswiadczenie #ukraina #polityka
DerMirker - Jedną z bardziej żenujących rzeczy, które widziałem w tym roku, było nagł...

źródło: comment_1671707758N97kaJFBVEjt7v5GBjJfk3.jpg

Pobierz
  • 85
W sumie to bardzo się cieszę, że opuszczam ten portal za tydzień, bo nie ma tutaj już żadnej przestrzeni do dyskusji. Zgodnie z moim przewidywaniami, zostałem opluty od nieśmiertelnych ruskich onuc przez osobników pokroju @wanghoi. Możecie zatem siedzieć nad mapami postępu wojsk i dalej się klepać po plecach. Nie pozdrawiam.
Jedną z bardziej żenujących rzeczy, które widziałem w tym roku, było nagłe bombardowanie miłością do Ukrainy, w Krakowie ucieleśnione za pomocą muralu sławiącego tamtejszego bohaterskiego prezydenta.


@DerMirker: A nie żenuje cię nagłe jęczenie na wszystkie przejawy okazywania wsparcie Ukrainie akurat w trakcie, gdy bronią się przed agresja, jakby to teraz była najważniejsza rzecz na świecie?
@DerMirker: fakty może i podałeś, pytanie czy twoja ocena jest właściwa - obawiam się, że dla zdecydowanej większości społeczeństwa to nie są wielkie zbrodnie i problemy w obliczu wydarzeń, które spotkały Ukrainę

to tak jak z tymi ruskami co #!$%@? bloki rakietami, a potem w gruzach znaleźli jakaś swastykę i robili o to aferę ʕʔ no sam powiedz - jak to wygląda?
Prezydenta państwa, które jeszcze w styczniu 2022 blokowało tranzyt kolejowy z Chin do Polski.


@DerMirker: Kązdy kto po takim czasie nadal podnosi taki marginalny incydent jako coś istotnego pokazuje, że jest propagandzistą prorosyjskim. Na Czechy mocniejsze rzeczy się znajdzie, na inne kraje też i jakoś nie wyciagacie tego jako dowodu wrogości. Idealne stosunki jakich sie domagacie nie istnieja miedzy państwami, tarcia i sytuacje psorne są całkiem naturalne i nawet maja miejsce