Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki kochane, co tu się podziało! ()
Namaściło mnie takie #rozdajo, że to się w glowie, w pale tym bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie mieści!
Mój prywatny Czarodziej Świąt, mój Młot na ciotki-czarownice świątecznego stołu, mój Geralt dwumieczny obrońca przed wujem po wódzi @metuasz tak, o Tobie mowa, zagwarantował mi taką magię świąt, że tupolew nie siada!
11 książek, powtarzam JEDENAŚCIE książek, które przeczytać chciałam, które ciagle gdzieś mi mrugały z półek Empiku czy innego przybytku papieru i dobra, trafiły dziś do mych drzwi.
Paczkomatu w zasadzie, ale też się liczy!
Tachanie tego bydlaczka, ślizgając się po zaskorupiałym lodowisku zaniedbań slużb miejskich, było najpiękniejszym powrotem z pracy od lat.
Wyrżnęłam na rzyć ino raz, siniak zejdzie a książki pozostaną niczym najwierniejsza żona ( ʖ̯)
Jaram się jak pet w ostatniej sekundzie przed przyjazdem autubusu!
Wygrałam #rozdajo w drugiej turze i dziękuję z całego serca pierwszemu wygranemu, że się nie zgłosił, dzięki Tobie szczęscie tyknęło własnie mnie.
#rozdajo dotyczyło dowolnych książek do kwoty 150 złotych, mnie @metuasz zaskoczył informacją, że z okazji świąt pakiet został rozszerzony, więc mogę przypomnieć sobie jakie pozycje jeszcze mi się marzą i coś z listy jeszcze dla mnie wylosuje.
Wylosował wszystko! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Jak już pisałam w prywatnej wiadomości panie Mirku @metuasz, zakładam bazę koło choinki, nie ma mnie dla nikogo, wsysło, zaginęlam. I żadna ciotka-maruda ani wuj-gdzie-mosz-chłopa nie zakłóci mojego szczęscia w te święta.
Szalenie polecam tego Mireczka, bierzcie udział w rozdajo pana @metuasz, bo zacny to dobrodziej. Dziękuję serdecznie! ()
Na Zeusa, ostatni raz takie piękne #rozdajo widziałam nigdy!
Zdjęcia w komentarzu!
  • 2
  • Odpowiedz