Wpis z mikrobloga

Czy tylko w polsce sprzedaje się takie rakowe koszulki/kubki/duperele z napisami, wszystkie na jedno kopyto?

Trafiłem przypadkiem na coś takiego: https://koszulkowy.pl/270-kurierzy-i-listonosze

- Bycie KURIEREM nauczyło mnie więcej niż szkoła
- [ ] wolna, [ ] w związku, [v] zajęta przez seksownego KURIERA
- jestem KURIEREM, rozwiązuję problemy, o których nie masz pojęcia, w sposób, którego nie jesteś w stanie zrozumieć

i podobne

Teksty słyszałem już wcześniej, wystarczy za kuriera podstawić cokolwiek innego, są wersje dla listonoszy też, dla moderatorów wykopu (patrz załącznik), rolników, hydraulików, a na wykopie najczęściej widywałem tego raka w temacie kierowców ciężarówek.

Większość opiera się na jakimś poczuciu własnej wyższości, mimo bycia najprzeciętniejszym przeciętniakiem - noszenie takich napisów na sobie to już wyższa forma ułomności, a pozostałe są po prostu żenujące.

Wracając więc do pytania z początku - czy za granicami też się takie gówno produkuje? xD

Bonus: Kto to w ogóle nosi? Może z 2x w życiu widziałem takiego raka na ludziach, więc chociaż tyle dobrego.

#rakcontent
dzek - Czy tylko w polsce sprzedaje się takie rakowe koszulki/kubki/duperele z napisa...

źródło: comment_1671705285oBfTNw5mr2fvp1qKc7jy99.jpg

Pobierz