Wpis z mikrobloga

Mam pytanie,używam portfela btc na android mycelium i mam takie pytanie ,bo widzę że po każdej wpłacie na niego aktywów w postaci btc zmienia się adres na który mam wpłacić i takie moje pytanie czy te wcześniejsze adresy na które wpłacałem gdybym po wygenerowaniu innego adresu do wpłat jednak wpłacił na tamten wcześniejszy co wpłacałem to tak samo by mi dodało do konta środki czy by przepadły?
#mycelium #bitcoin #kryptowaluty #wallet
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hardcore1: żeby zwiększyć anonimowość, generowany jest za każdym razem nowy adres. Ale jak wpłacisz na któryś poprzedni to on również należy do Ciebie i pokaże się ta kwota.
Jeśli później wypłacasz to przelewasz z każdego konta więc prowizja jest tym większa im bardziej rozdrobnione są środki.
Jeśli rozumiesz co robisz to nawet lepiej mieć wszystko na jednym koncie, ale jest to kosztem anonimowości
@hardcore1: w portfelach elektronicznych po wysłaniu części środków w btc reszta wraca na inny adres btc:

-bo gdyby wyslal tylko część BTC to reszta przepadłaby w eterze bez możliwości odzyskania

Dlatego bardzo ważne że gdy masz Bitcoin na zwykłym papierowy wallet (adres bitcoin na papierze) to wysyła się tylko całość btc na inny adres btc


Adres Bitcoin jest cały czas ważny i można dodawać różne kwoty ale wysyłać można tylko