Wpis z mikrobloga

Czas i na moje #pokapake w #wykopaka!
Od pewnego czasu bacznie obserwowałam wpisy Mirabelki @ineska001, a po ostatnim, tym z paczką w Paczkomacie, byłam już niemal w 100% pewna, że to mój Mikołaj. NIE MYLIŁAM SIĘ!

Musicie wiedzieć, że paczka dotarła do mnie już wczoraj, jednak nie mogłam jej otworzyć. Czemu? O tym napisałam mojemu Nadawcy jeszcze w moim opisie - mam 30 lat, a w tym wieku to już tylko umierać ¯\(ツ)/¯  Ta informacja okazała się jednak dla mojej Mikołajki kluczowa - trafnie oceniła stan mojego zdrowia i pierwszym prezentem, który mi podarowała, była gra o jakże celnym, he he, tytule - WIRUS XDDD Choć ledwo żywa, to śmiechłam mocno (σ ͜ʖσ)

Miód może mnie nie uzdrowi, ale z pewnością poprawi komfort życia, szczególnie, że jest mandarynkowy (pyszny, polecam!). Podobnie jak i świeca o przyjemnym, herbacianym zapachu, która w momencie publikacji wpisu subtelnie wypełnia pokój ciepłym, delikatnym światłem. Kolejnymi "komfortowymi" prezentami są czarna, liściasta herbata i pyszne, upieczone przez @ineska001 ciasteczka ()

Książka "Upór. Potęga pasji i wytrwałości" zapowiada się obiecująco, szczególnie, że polecana jest m. in. rodzicom i pedagogom. Mam nadzieję, że wyniosę z niej coś, co poprawi moją skuteczność w dążeniu do celu. Ląduje w mojej torebce jako "kolejkowy czasoumilacz".

Niezwykle wzruszyły mnie dwa prezenty - obrazek z napisem "Family", który @ineska001 wykonała własnoręcznie, a następnie umieściła w eleganckiej ramce oraz kolorowanka, którą przygotowała dla mojego bajtla. W takich rzeczach widać najwięcej serca i zaangażowania, bardzo to doceniam! ( ʖ̯)

W paczce znalazłam także wydrukowaną techniką 3D Drużynę Pierścienia, uroczy brelok z Hedwigą, długopis że świątecznym ciasteczkiem (już został mi skradziony xD), książeczkę "Franklin boi się ciemności", dwa zeszyty z zadaniami dla dzieci oraz zmywalne tatuaże. No i list oczywiście!

Na szczególną uwagę zasługuje estetyka zapakowania każdego z prezentów, którą możecie podziwiać w pierwszym komentarzu oraz we wpisie @ineska001: https://www.wykop.pl/wpis/69523381. Jestem pod wielkim wrażeniem!

Bardzo dziękuję Ci, @ineska001 za piękne prezenty i przepraszam, że musiałaś tak długo czekać, aż je otworzę. Życzę Ci przede wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt oraz szczęśliwego nadchodzącego roku
zgubilam_kredki - Czas i na moje #pokapake w #wykopaka!
Od pewnego czasu bacznie obse...

źródło: comment_1671649576sjwh2JcSvZxr7Z8xjhApAx.jpg

Pobierz
  • 2