Wpis z mikrobloga

#rimworld Mele jest niezbalansowane. Zawsze unikałem tego, bo przecież nie chodzi się na strzelaninę z nożem, ale teraz aby bronić się przed przeciwnikami z mieczami, to sam zacząłem niektórych uzbrajać. No i #!$%@?, pomimo dwóch ze skillem 12 i braku armora radzą sobie lepiej niż strzelcy z 20 skillem...
  • 64
  • Odpowiedz
@rhqq: a powiedz, co z modem Empire, który jest kompatybilny. Jest dobrze zbalansowany i też można go dodać w mid game? Bo wydaje się interesujący.
  • Odpowiedz
@rhqq: to nawet lepszy. I czy wiesz może, czy da się jakoś wyłączyć handlarzy niewolników, albo coś w tym stylu? Bo chyba przez przypadek to zrobiłem, bo nie widziałem żadnych i nie mogę takowych wezwać, niezależnie od frakcji. Tak samo było na grze bez modów pomijając edb.
  • Odpowiedz
@TeBerry: ilu masz pawnów w koloni? jest jakiś hard limit, gdzie dużo mniej ich będzie i bodaj od 15 pawnów już nie bedziesz mieć żadnych slave tradersów. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2021510577 ten mod usuwa ten limit. natomiast osobiscie w twoim przypadku bym zwyczajnie używał psychic lance aby sobie konkretnych raiderów wybierać albo robił rajdy na inne osady (szczególnie w rimwar, bedziesz widział, które są małe) i atakować je accordingly i sobie brać jeńców (
  • Odpowiedz
@rhqq: ta, ogólnie to jestem dobrym człowiekiem, ale nie będę zaprzeczał, że brutalne możliwości w Rimworld znacznie poprawiają klimat tej gry. Np. ja wycinam organy więźniów, potem pobieram ich geny, a następnie skóruje, a mięso przetwarzam na biopaliwo. Popie*dolone xD
  • Odpowiedz
@TeBerry: nadal nie ma slave traderów. Nie mogę też takowych zamówić, a sprawdziłem u każdej możliwej frakcji. I sprawdziłem też w nowej grze. Czy tylko ja tak mam?
  • Odpowiedz
@TeBerry: nie jestem pewien ale tylko chyba piraci i rough tribale moga w ogóle mieć slaver traderów. do tego niektórzy space traders bedą też handlować żywym towarem. a jak masz nadmiar, to możesz zawsze ty zrobić karawanę i sprzedać swoje mięso w innej osadzie. prawdę mówiąc za często sam ich nie widziałem, więc ci nie pomogę więcej.

edit: outlanderzy wysyłają pirate caravan (nie piraci!) o.
  • Odpowiedz
@rhqq: Ta, wygląda na to, że są. Dodałem mod call orbital trader i mogę zamówić slave trader. Co do frakcji, to żadna takowych nie wysłała (Co może być zwykłym pechem).
  • Odpowiedz