Wpis z mikrobloga

Wczoraj przyszła, dziś po pracy odebrałem i szybko do domu by odpakować #wykopaka od @CsMines
Po tym co napisałem, spodziewałem sie jakiegoś typowego normalnego piwka, a tu prosze podpoznanskie regionalne piwko ( ͡º ͜ʖ͡º)
Drugim zaskoczeniem było Lego - kurł jak napisałem o maszynach budowlanych to się spodziewałem jakiejś koszulki lub breloczka a tu proszę takie miłe zaskoczenie, chyba czas zacząć kolekcjonować Lego z maszynami ()
A no i te świerszcze - nie spodziewałem się że to nawet takie dobre, z początku powiedziałem że tego nie zjem, ale już oje&ałem pół paczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki jeszcze raz @CsMines uśmiech się pojawił na twarzy, więc na marne tej paczki nie zrobiłeś ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#pokapake
booYa_CTD - Wczoraj przyszła, dziś po pracy odebrałem i szybko do domu by odpakować #...

źródło: comment_1671609197d5nhGXmVMZujQUGj14DGxZ.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@booYa_CTD Tak jak pisałem w liście, testowałem świerszcze trochę o innym smaku już po wysłaniu. Mój teściu na początku "co to za robale", a później pół paczki poszło do finału Argentyna vs Francja. Co do piwa z tego co pamiętam Gzub działa głównie restauracyjnie (piwa głównie sprzedawane w restauracjach z umowa z browarem). Style piwne są dość uniwersalne, więc mam nadzieję, że zasmakują;)
Cieszę się, że się podoba, jeszcze raz wesołych
  • Odpowiedz