Wpis z mikrobloga

Kroczycie ku upadkowi wy wszyscy, którzy ciemiężycieli razicie słowami ostremi i na nich AAAAA WŚCIEKACIE SIE!

Czyż nie będzie Król Szczurów™ weselił się raczej z jednego ciemiężcy na pleśń z fugi nawróconego niźli ze stu sprawiedliwych, choćby i Antygonę kontemplowali?

Miałem ja wizję straszliwą!
Ujrzałem zastępy Petrusów wychwalających pod niebiosa sprawiedliwość Króla Szczurów, gdy fałszywie sprawiedliwych karał on katorgą najprzeraźliwszą.
Powiadam wam: dla okazujących wzgardę braciom swoim, w niesprawiedliwości kroczącym, naszykował on kaźń gorszą niż WIR!
A jakże oni krzyczeli, gdy pochłaniał ich miazmat, w którego bezkres, na równi z żulem szczurów, zostali zrzuceni!
Przeznaczeni, aby wraz z najniesprawiedliwszymi śmierdzielami, którzy przed ostatecznym aktem miłosierdzia Władcy Szczurolandii twarz swą odwrócili, rzucić na pożarcie bestii okrutnej, której sytość nieznana!

Dlatego raczej okazujcie miłosierdzie ciemiężcom swoim:
Choćby was na ukamienowanie nieśli...
Grziba z fugi ustom waszym zabierali...
I w Ytongach wasze zmarniałe ciała grzebali!

A to w swych sercach zatrzymajcie i wypatrujcie:
W dniu ostatecznym powróci znów Biały Jeleń, aby wszystkich tych, którzy sprawiedliwością przez cały żywot swój gardzili, i sprawiedliwych, którzy dzieł sprawiedliwych otwartym na nawrócenie Petrusom zazdrośnie strzegli, poprowadzić ostatecznie ku chwale Szczurolandii!
W owym dniu sądnym wybaczone będą wam wasze zawinienia, obyście tylko szczerze za nie żałować raczyli!
Albowiem tako rzekł Król Szczurów:
W OWYM DNIU SĄDNYM ANTYGONA WAS NIE USPRAWIEDLIWI!!!

#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Shoun - Kroczycie ku upadkowi wy wszyscy, którzy ciemiężycieli razicie słowami ostrem...
  • 3
@Shoun: Choć losy nam wieszcz nasze przepowiada,
Choć z uporem Wernyhory przed upadkiem spowiada.
Ślepym tag na racji swej obłudy,
A z niej zrodzi się jeno czas smuty,
Ego wasze poza wolę pana odchodzi,
A Króla, Rexa nad Rexy, jeno zawodzi.
Szczur nasz co swą wolą łaskawy,
I chytrego nauczy swej sławy,
A gdy syn prawdę przejrzy o ojca winie,
Niech wie że chwała rodu w nim nie ginie.
Oto chytry,