Wpis z mikrobloga

@krystiano_ps3: Wal chorobe na pyre! ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

A tak na poważnie.. To dobrze, że organizm walczy. Wypoć z siebie tyle ile sie da, poczujesz sie lepiej - oczywiście w międzyczasie nawadniając organizm czymś ciepłym. Im więcej wypocisz, tym lepiej.
  • Odpowiedz
@vertexnormal: Chwila. Napisałeś, że masz tę temperaturę przez długi czas. Nieustannie powyżej 37? Nawet jak nic nie robisz? i nikt nie widzi w tym nic dziwnego? Ja rozumiem - nagrzeje sie w uj, ale temperatura szybko sie obniżą i jest normlanie...
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: z poczatku schudłem z 85 kg do 60 kg i wyglondalem jak christan bale w filmie the mechanist xd, pamietam, ze pani doktor rodzinna mnie chciala karetkom do szpitala wyslac, i musialem napisac, ze rezygnuje z transportu medycznego bo inaczej mnie nie chciala z gabinetu wypuscic xddd poszedlem w koncu do spzitlaa i tam porobili badania i powoiedzili, zebym duzo wody pil i mi nic nie jest, xdddddd
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: no nie za dobrze, ale jedyne co mi poradzili to wizyta u psychiatry a tam baba mi powiedziala, ze mi na goronczke nie pomoze i po co tu przyszedlem xdddddd, za to prawie wrocilem do normalnej wagi wiec w sumie ujdzie xd
  • Odpowiedz