Wpis z mikrobloga

Koniec ery ajatollahów?

Napisałem kolejny bliskowschodni scenariusz dla @Good_Times_Bad_Times. Tym razem o protestach w Iranie. Jednak same protesty są tylko punktem wyjścia do szerszej analizy politycznej, gospodarczej i społecznej kondycji Islamskiej Republiki Iranu.

Widziałem, że ktoś zrobił już znalezisko i materiał wszedł na główną. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli ktoś nie widział to polecam, bo wyszła bardzo szeroka analiza powodów niezadowolenia społecznego w Iranie - a forma wideo jeszcze bardziej zachęca, żeby obejrzeć.

Gdyby ktoś miał pytania do materiału albo do jakichś kwestii związanych z regionem, to pytajcie w komentarzu pod wpisem. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

_____________

Info z Bliskiego Wschodu wrzucam na:
- stronę Facebook Puls Lewantu
- Twittera
- stronę internetową
- #lagunacontent

_____________

UWAGA, WAŻNE:Jeśli ktoś chce być wołany do przyszłych wpisów to musisz zaplusować wpis pod tym linkiem. Wypisać się z wołania można cofając plusa pod zalinkowanym wpisem.
______________

Jeśli ktoś docenia moją pracę i chciałby postawić mi wirtualną kawę, to może to zrobić pod tym linkiem. Przypominam też, że mam też Patronite - dla Patronów przygotowuję cotygodniowe przeglądy prasy, sesje Q&A, wczesny dostęp do artykułów i inne fajne rzeczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bliskiwschod #iran #geopolityka #lagunacontent - autorski tag ( ͡° ͜ʖ ͡°)
JanLaguna - Koniec ery ajatollahów?

**Napisałem kolejny bliskowschodni scenariusz ...
  • 37