Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jest takie coś jak poppers. Legalne w Polsce.
Wciągasz nosem zapach i jesteś bardziej podniecony.

Ale myślałem nad czymś głupim i teraz pytanie czy to ma szanse istnieć. Generalnie powinno się brać tego dwa wdechy.
A co gdyby tak wlac poppersa do rozpylacza powietrza, jakiegoś nawilzacza powietrza czy coś. A potem kochać się w tym zapachu z dziewczyną/chłopakiem?
Nie zatruje się tym w taki sposób? Jak myślicie.

#medycyna #teczowepaski ( zazwyczaj geje z tego korzystają ) #poppers

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a1f3c7ba11279a731b3f75
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jest takie coś jak poppers. Legalne...

źródło: comment_1671565985e68D1h0nhMFYCqs2mTtOkQ.jpg

Pobierz
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: OK w takim razie - to nic nie da, stężenie w powietrzu będzie za niskie, to trzeba przywalić porzadnie w płuca żeby poczuc w organizmie. Ogarnij sobie zioło i zapal z dziewczyną, rob to co ludzie praktykują od pokoleń, po co kombinować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: wiem co to robi i to nie jest meliska, tylko coś co sprawia, że wzrasta libido. to trochę co innego niż poprawa humoru. i tak, jest to odurzenie, wdychanie związku chemicznego, który wpływa znacząco na świadomość to jest odurzenie.

nie zaprzeczyłeś, że chcesz to zrobić wbrew kogoś woli, jeżeli tak jest to stań na przeciwko ściany, weź wielki rozpęd i jebnij się w łeb.
ZazdrosnaMucha: @EvilToy: idz na terapie czy cos xD
Bo piszesz glupoty, że glowa mala
Dodajesz sobie fakty, które sam interpretujesz a ja mam jeszcze temu zaprzeczyć bo o malo co sie nie zdefekujesz?

U siebie na chacie chce to zrobić z wlasna dziewczyna, gdzie ona to ze mna bierze dobrowolnie, a ty cos fikasz jak akrobata. Pytam sie czy nam cos sie stanie, dla bezpieczeństwa, a ty swoje.
---

Zaakceptował: