Wpis z mikrobloga

Wiecie, dlaczego bardziej wolałbym zginąć za Unię Europejską niż za Polskę?
Polska pisowska to rak sam w sobie ale to osobny temat xD
Gdyby UE była jednym państwem federalnym - jej armia zawodowa złożona ze wszystkich członków dorównywała by USA, pobór byłby tylko mrzonką bo nikt o zdrowych zmysłach nie zaatakowałby takiego mocarstwa nuklearnego (Francja posiada broń nuklearną)
Eurofederalizm i jedno państwo Europejskie to RiGCz sam w sobie i recepta na cały tag.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #neuropa #takaprawda
  • 17
@NaczelnyWoody o i o takich sprzedawczyków w tym całym gównie chodzi co to bojąc się o swoje 4 litery będą chcieli żeby to ktoś za nich umierał na wojnie. Już widzę te niemieckie wozy bojowe z tęczowymi jednorożcami które będą nas bronić, albo Macrone z czarnym przydupasem klikający w atomowy przycisk. Mamę byś wysłał na ćwiczenia, a później na wojnę, żeby tylko z telefonikiem w domku siedzieć. Prasuj rurki bo #obowiazkowecwiczeniawojskowe już
@minus273 ale wiesz, że jeśli faktycznie spełni się ten wasz antyunijny scenariusz i w przypadku np. najazdu rosji na polske nie dostaniemy żadnego wsparcia z zachodu to nie mamy nawet po co próbować walczyć i tym bardziej ucieczka jest logiczna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lefty: człowieku jesteśmy w strukturach NATO i to nie jest armia na zawołanie jakiegoś komisarza europejskiego który jest skorumpowany niczym Ukraiński polityk albo nawet lepiej i żeby egzekwować coś w Polsce wysyła tam swoje oddziały śmierci. Jeśli nam NATO nie pomoże tylko my sobie możemy pomóc. A takie tchórzliwe rurkowce jak @NaczelnyWoody zrobi wszystko żeby siedzieć na dupie i patrzeć w ekran telefonu, matkę wyślę na manewry sprzeda swój kraj i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NaczelnyWoody: trzeba było tak mówić jak ten kraj cię szkolił, leczył i zapewniał przejazdy do szkoły.

@Lefty no muszę cię rozczarować przyjacielu, nienormalnych też tam spotkasz, najważniejsze to jakoś przepekac te kilka tygodni, a jak będzie już zasadnicza, taka roczna służba to nawet podziękujesz Bogu, że masz jakieś przygotowanie i fala cię tak mocno nie dotyka.
Gdyby UE była jednym państwem federalnym - jej armia zawodowa złożona ze wszystkich członków dorównywała by USA, pobór byłby tylko mrzonką bo nikt o zdrowych zmysłach nie zaatakowałby takiego mocarstwa nuklearnego (Francja posiada broń nuklearną)

Eurofederalizm i jedno państwo Europejskie to RiGCz sam w sobie i recepta na cały tag.


@NaczelnyWoody: Yhy. Nikt nie zaatakuje Unii Europejskiej, ale NATO to już na luzie pół świata weźmie na klatę jak akurat się
@NaczelnyWoody: No i masz racje, takie myślenie jest nawet w obrębie państw z jednym językiem, kulturą i religią, a co dopiero między rożnymi państwami. Jedynie wojsko zawodowe może być zobligowane do takiego działania.
@minus273 eh mam wrażenie, że żyjesz w jakiejś innej rzeczywistosci ¯_(ツ)_/¯ podaj mi chociaż jeden powód dla którego ktokolwiek miałyby iść "odpekac te kilka tygodni"
A dziękować to ja mogę tylko szatanowi za to, że rosja nie zaatakuje polski w czasie kiedy ja będę zdolny do jakiejkolwiek służby